نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر و سیم کارت شخصی برای افزایش فروش

دانلود نسخه نمایشی

معرفی نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

      همه ما به قابلیت تلفن همراه آشنایی داریم، و از این ابزار شگفت انگیز برای کارهای خارق العاده ای استفاده می کنیم. مهمترین قابلیت این وسیله تماس صوتی و ارسال پیامک به دیگران می باشد. روزانه شما از این دو قابلیت موبایل بسیار استفاده می کنید. آیا می توان از این ابزار برای افزایش فروش محصولاتتان استفاده کرد؟ پاسخ مثبت می باشد بله دقیقا می توانید از این ابزار برای رونق کسب و کارتان استفاده کنید.


اگر فکر می کنید پرداخت هزینه برای تبلیغات بیهوده می باشد پس بهتر است ورشکستگی را تجربه کنید

آیا ساده ترین، ارزانترین و موثرترین تبلیغات غیر از sms می شناسید؟

      اس ام اس یا همان پیامک در همه گوشی های قدیمی و جدید قابل نمایش می باشد. نیاز به اینترنت ندارد و هرکجا سیم کارت آنتن دهی کند مطمئنا آن پیامک دریافت می شود. نکته دیگر را هم باید مد نظر داشته باشیم این است که، شما می توانید پیامک را به دورترین نقاط ایران به سرعت ارسال کنید اما اگر بخواهید یک بروشور را ارسال کنید نیاز به طراحی بروشور و چاپ و پست می باشد. البته از شبکه های اجتماعی هم می توانید ارسال کنید اما آنها هم نیاز به اینترنت دارند و به سرعت پیامک نمی باشند.

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی برای افزایش فروش

       شما می توانید از طریق پیامک هر چند وقت یک بار به مشتریانی که نیاز به یادآوری و اطلاع رسانی دارند، ارسال پیامک گروهی یا انبوه کنید و آنها را با محصولات و خدمات جدیدتان آشنا کنید. با این روش می توانید آنها را به سمت کانال تلگرامی یا وب سایت یا صفحه اینستاگرامی خودتان دعوت کنید تا از این طریق مشتریان شما در یک جا مجتمع شوند.

فیلم معرفی نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

آیا می توان از طریق گوشی ارسال پیامک انبوه انجام داد؟

      نرم افزار ارسال پیامک گوشی موبایل خیلی ساده می باشد و نیازهای درخواستی شما برای تبلیغات را تامین نمی کند،خیلی ها می خواهند از گوشی ارسال پیام انبوه کنند اما گوشی در موقع ارسال پیامک انبوه قفل می کند و دچار مشکل می شود. همچنین در گوشی نمی توان یک دفترچه تلفن حرفه ای برای مدیریت شماره ها و ورود شماره ها از فایل اکسل داشت. هدف اصلی از تولید گوشی تلفن همراه زنگ زدن به دیگران می باشد و همین مساله در موقع ارسال پیامک انبوه مشکل ایجاد می کند و باعث می شود ارسال پیامک انبوه با گوشی قطع شود.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت چه مزیتی نسبت به ارسال پیامک اینترنتی دارد؟

      مسدود کردن پیامک تبلیغاتی توسط صاحبانان سیم کارتها، یکی از اتفاقات بدی است که برای ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق اینترنت افتاده است. مردم با یک دستور کد براحتی می توانند پیامک تبلیغاتی را مسدود کنند در نتیجه وقتی شما مثلا به 1000 نفر ارسال پیامک تبلیغاتی می کنید حدود 900 نفر آن پیام را دریافت نمی کنند و در نتیجه ارسال sms تبلیغاتی بهره وری خوبی ندارد. ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی مزیتی دیگری هم دارد و آن این است که پیامی که با شماره شخصی ارسال می شود بازدیدش از شماره های 3000 اینترنتی بالاتر می باشد، چون بیننده تصور می کند این پیام از طرف یک شخص آشنا ارسال شده است. یکی از کاربردهای مهم این روش ارسال پیامک به بلک لیست می باشد. افرادی که پیام تبلیغاتی را مسدود کرده اند و دیگر از شماره های اینترنتی پیام دریافت نمی کنند را بلک لیست می گویند. شما با ارسال پیامک با سیم کارت می توانید به این افراد به آسانی ارسال پیامک انبوه با شماره شخصی کنید و از این طریق فروش محصولات و خدماتتان را افزایش دهید.


محمد محمدی گرجی مدیرعامل شرکت فراجهش شمال
نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر از طریق سیم کارت و مودم

معرفی نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر از طریق سیم کارت و مودم

      بدلیل اینکه موبایل برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت مناسب نیست شرکت فراجهش شمال نرم افزار ارسال پیامک را طراحی کرده است که دارای امکانات مختلفی می باشد. شما می توانید از این امکانات برای تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کنید. نرم افزار پیامک در کامپیوتر نصب می شود و همچنین سخت افزار ارسال اس ام اس که همان جی اس ام مودم می باشد از طریق پورت usb به کامپیوتر وصل می شود. نرم افزار اس ام اس از طریق پورت com با مودم ارسال پیامک ارتباط برقرار می کند و همه درخواست های ارسال های شما را اجرا می کند. اولین نسخه نرم افزار ارسال پیامک تحت ویندوز در سال 1385 طراحی شد و در سال 1391 دومین نسخه نرم افزار ارسال اس ام اس دوباره طراحی شد. و بعد از سال ها تجربه و دریافت نظرها و پیشنهادات مشتریان سومین نسخه نرم افزار ارسال اس ام اس با کامپیوتر در سال 1394 دوباره نویسی شده است. طی این سالها تنها هدف ما این بوده است که نرم افزار خیلی ساده و راحت و کاربردی باشد و تمام نیاز های مختلف یک کاربر را برطرف کند.

امکانات و ویژگی های نرم افزار sms

 • ارسال پیامک فارسی و انگلیسی بصورت کوتاه و بلند حتی تا پیامک های طولانی 6 صفحه ای
 • گذاشتن رمز عبور برای استفاده از نرم افزار ارسال sms
 • دفترچه تلفن بسیار ساده و کاربری آسان برای وارد کردن شماره تماس و اطلاعات مشتریان در دفترچه تلفن.امکان اضافه کردن فیلد های اختیاری به دفترچه تلفن(مثلا شما برای ثبت اطلاعات مشتری نیاز به یک مشخصه اختصاصی دارید , مثال : شماره اشتراک , یا نام شرکت , شماره دانشجویی به آسانی می توانید این فیلد را به دفترچه تلفن اضافه کنید)
 • دسته بندی درختی تودرتو دفترچه تلفن و شماره تماس ها (امکان قرارگیری یک شماره در گروه های مختلف)
 • شماره های تکراری در دفترچه تلفن ذخیره نمی شود.
ارسال پیامک فارسی و انگلیسی بصورت کوتاه و بلند حتی تا پیامک های طولانی 6 صفحه ای

ثبت شماره در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال اس ام اس گروهی

امکان ورود شماره های مخاطبین را در نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت به چند طریق وجود دارد، که بعد ازآن گروه را انتخاب می کنید و کلید ورود را کلیک می کنید.

 • از فایل اکسل با اطلاعات نام ، نام خانوادگی ، شماره موبایل، تلفن ثابت، تاریخ تولد، تاریخ ازدواج
 • شماره ها را از فایل txt می توان به دفترچه تلفن اضافه کرد.
 • در قسمت ورود مستقیم در نرم افزار ارسال پیامک با مودم می توان اطلاعات را بصورت کپی و پیست در هر ستون قرار داد.
ورود شماره موبایل ها از فایل اکسل به دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک با مودم

ورود شماره موبایل مخاطبین از طریق فایل txt به دفترچه تلفن نرم افزار gsm

ورود شماره مخاطبین به دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک از طریق کامپیوتر

 • از دفترچه تلفن و آرشیو پیام های ارسال و دریافتی می توانید خروجی فایل اکسل بگیرید
 • نمونه پیام ها را می توانید در قسمت پیش نویس پیام ذخیره کنید.
 • بصورت تکی در نرم افزار ارسال sms با کامپیوتر می توان پیام ارسال کرد.
 • در نرم افزار ارسال اس ام اس با کامپیوتر می توان بصورت گروهی ارسال پیام کرد (امکان انتخاب گروه از دفترچه تلفن همراه با جستجوی شماره ها بصورت اختصاصی به عنوان مثال : می توانید از لیست گروه های ایجاد شده، گروه "فامیلها" را انتخاب کرده و ابتدای نام خانوادگی "م" و ابتدای شماره "0912" انتخاب کنید ,با اجرای کلید جستجو شماره هایی از گروه فامیلها می آید که ابتدای نام خانوادی آنها "م" و ابتدای شماره آنها "0912" می باشد)
 • بجای ورود شماره ها در دفترچه تلفن می توانید بصورت مستقیم در ستون ارسال وارد کنید و ارسال پیام لیستی انجام دهید.
 • ارسال زمان دار در پیام تکی,گروهی , لیستی(در هر سه حالت ارسال پیام می توانید حالت زماندار را انتخاب کنید و تاریخ و ساعت را برای ارسال پیامک انتخاب کنید و نرم افزار بصورت خودکار در تاریخ و زمان تعیین شده پیام را ارسال می کند )
نرم افزار مدیریت اس ام اس بخش ارسال پیامک از دفترچه تلفنامکان ارسال پیام هوشمند یا همان ارسال پیام با نام و نام خانوادگی در همه نوع ارسال پیامک(یعنی اگر نمونه متن پیام شما به این شکل باشد : سلام جناب[family] [name] شما به به جلسه دعوت شدید . نرم افزار مدیریت اس ام اس در موقع ارسال شماره موردن نظر را بررسی می کند اگر در دفترچه تلفن ثبت شده باشد به جای موارد داخل [] نام و نام خانوادگی شماره را از دفترچه تلفن استخراج می کند و در موقع ارسال در متن پیام قرار می دهد.در ضمن اگر در دفترچه تلفن یک فیلد انتخابی ایجاد کردید برای آن فیلد هم می توانید ارسال هوشمند داشته باشید باید برای هر فیلد اختیاری [Field1] در متن پیام داشته باشید)

ارسال پیامک تبلیغاتی با نام خانوادگی مخاطب به مراتب تاثیر گذار تر از یک پیامک تبلیغاتی بدون نام خانوادگی است

پیامک هوشمند در نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر : ارسال پیامک تبلیغاتی با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

مطمئنا برای شما بارها اتفاق آمده است که در یک مهمانی دوستانه بوده اید، شخصی شما را در بین آن جمع صدا می زند اما بدون اینکه نام شما را صدا کند.
مثلا "هی هی" یا "داداش" یا "آقا" یا " خانم" شاید آن شخص بارها شما را صدا زده و شما اصلا متوجه ایشان نشده اید. اما در میان آن جمع اگر فامیلی یا اسم شما را صدا کند، شما سریع متوجه درخواست آن طرف می شوید. نکته ای در مورد این اتفاق وجود دارد.

شما هم این را قبول دارید که هر شخصی به اسم و فامیلی خود اهمیت و ارزش می دهد و از اینکه مورد توجه دیگران با نام یا فامیلی خود قرار گیرد حس خوبی دارد.

می توانید این مساله را بیازمایید.
مطمئنا شما روزانه به چند نفر سلام می دهید. در محیط کار یا بیرون از منزل در طی روز با چند نفر احوال پرسی می کنید. روز اول سلام خالی به افراد بدید.
روز دوم سلام با نام یا فامیلی بدید، مثلا "سلام آقا محمد" یا سلام خانم اکبری"
مطمئنا متوجه تفاوت عکس العمل اشخاص می شوید. وقتی که به دیگران با نامشان سلام می دهید، عکس العمل رضایت بخش تری از آن طرف مقابل می بینید.
پیامک هوشمند دقیقا همچین حسی را به مخاطب می دهد .در ارسال پیام گروهی هوشمند می توانید در متن پیام از اجزای دفترچه تلفن استفاده کنید.
مثال : "سلام جناب [family] تابستان آینده گران نخرید.تیشرت های ما به علت تغییر فصل تخفیف خورده است" نرم افزار ارسال پیامک گروهی بصورت خودکار در موقع ارسال به جای [family] فامیلی آن شخص را در متن پیام قرار می دهد و به آن مخاطب ارسال می کند.

در نرم افزار مدیریت پیامک برای بدست آوردن بازدید بیشتر پیامک تبلیغاتی می توانید ارسال پیامک هوشمند کنید و از این طریق بهره وری بازدید اس ام اس تبلیغاتی افزایش یابد.

از طریق نرم افزار ارسال پیامک آسان و ارسال پیامک به بلک لیست قلب مشتریان را هدف بگیرید


 • ارسال پیام فوری در نرم افزار ارسال اس ام اس (اگر شما یک پیام گروهی به تعداد 1000 شماره ارسال کردید و این شماره ها در صف ارسال می باشد , اگر قصد ارسال یک پیامک فوری را دارید که قبل از پیام های درصف ارسال شود می توانید در نرم افزار ارسال پیامک گروهی حالت ارسال پیام فوری را انتخاب کنید و پیامک را ارسال کنید)
 • ارسال مجدد پیام های ارسال نشده در نرم افزار ارسال پیامک برای ویندوز (برنامه ارسالی را انتخاب کرده و کلید ارسال مجدد را کلیک کنید نرم افزار بصورت خودکار به شماره هایی که پیام ارسال نشده است مجددا ارسال پیام می کند)
 • در نرم افزار ارسال پیامک برای ویندوز می توانید آرشیو پیام های ارسال شده را ببینید و امکان گرفتن خروجی اکسل از پیام های ارسالی وجود دارد (امکان نمایش پیام های ارسال شده در نرم افزار وجود دارد )
 • در نرم افزار ارسال پیامک انبوه می توان پیام های دریافتی را هم مشاهده کرد. (پیام های دریافتی را همراه با نام و نام خانوادگی شماره که در دفترچه تلفن وجود دارد نمایش می دهد.)
 • خروجی فایل اکسل از اس ام اس های دریافتی در نرم افزار اس ام اس برای کامپیوتر (به آسانی می توانید از پیام های دریافتی خروجی فایل اکسل بگیرید و از این اطلاعات در جای دیگر استفاده کنید)
 • موتور ارسال و دریافت پیامک بصورت همزمان(در نرم افزار ارسال پیامک آسان ارسال پیام و دریافت پیام همزمان می باشد و شما می توانید چندین برنامه ارسال را اجرا کنیدو این پیام ها در صف ارسال قرار می گیرد و نرم افزار بصورت خودکار پیام های در صف را ارسال می کند و همچنین پیام های دریافتی را نمایش می دهد)

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیام انبوه در نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت (در این بخش می توانید بازه ای از شماره موبایل وارد کنید مثلا از 09115551000 تا 09115559000 . در این روش امکان تعریف تعداد ارسال از این بازه هم وجود داره, مثلا از بازه بالا که 8000 شماره موبایل می باشد می توانید تعداد ارسال را 500 تعریف کنید نرم افزار بصورت خودکار 500 شماره را بصورت تصادفی انتخاب می کند و ارسال می کند.در این بخش از ارسال امکان ارسال زماندار و هوشمند هم وجود دارد. )

فایل اکسل برای ارسال پیام نظیر به نظیر

ارسال پیامک نظیر به نظیر

ارسال پیامک متناظر

ارسال پیامک نظیر به نظیر (ارسال پیامک متناظر) یا پیام متناظر از فایل اکسل

از این بخش برای ارسال لیست نمرات، لیست شناسه قبض و شناسه پرداخت، لیست چک ها، لیست حقوق کارمندان، لیست فاکتورها و مواردی از این دست که هر شخصی پیامک متفاوت از دیگری دارد می توان استفاده کرد.

شما می توانید در یک فایل اکسل در یک ستون شماره موبایل ها و در ستون های دیگر متن پیام را روبروی هر شماره ایجاد کنید.در این روش هر شماره دارای یک متن پیام متفاوت می باشد.مثلا شما در مدرسه 100 تا دانش آموز دارید و هرکدام از آنها در امتحان ریاضی یه نمره خاص گرفته اند وقتی این فایل را به نرم افزار می دهید نرم افزار بصورت خودکار برای هر شماره پیام مورد نظر خودش را ارسال می کند مانند فایل اکسل زیر.درضمن امکان ارسال پام نظیر به نظیر زماندار هم وجود دارد.برای هر ردیف می توان تاریخ و زمان را تعریف کرد تا نرم افزار در همان تاریخ پیام را ارسال کند.

ارسال پیامک تبریک تولد و تبریک ازدواج بصورت خودکار در نرم افزار ارسال پیامک خودکار امکان پذیر می باشد. (ثبت پیام تبریک اختصاصی برای هر عضو دفترچه تلفن امکان پذیر می باشد.ثبت پیام پیش فرض تبریک برای همه افراد امکان پذیر می باشد. نرم افزار بصورت خودکار در تاریخ تولد و ازدواج پیامک تبریک را ارسال می کند. )

نظرسنجی پیامکی یا همان سیستم نظرسنجی پیامکی

کد هایی مانند عدد 1 و 2 و 3 و .. را می توانید تعریف کنید و نرم افزار در موقع دریافت پیام محتوای پیام دریافتی را پردازش می کند اگر با کد هایی که شما تعریف کردید مطابقت داشته باشد آن را به نظرسنجی اختصاص می دهد. خروجی گرفتن از تمام اطلاعات نظرسنجی امکانپذیر می باشد.گزارش نموداری از نظرسنجی پیامکی ارائه می دهد.
پاسخ خودکار یا نرم افزار منشی پیامکی برای هر کدی که در نظرسنجی ایجاد کردید می توانید پاسخ خودکار تعریف کنید , نرم افزار پس از دریافت آن کد , دقیقا همان پاسخی که شما تعریف کردید را ارسال می کند.
ذخیره خودکار شماره موبایل در دفترچه تلفن نرم افزار از طریق ارسال پیامک بصورت کد دستوری *نام*نام خانوادگی# مانند *محمد*محمدی گرجی#

جی اس ام مودم دی لینک برای پنل ارسال اس ام اس

پنل sms یک سیستم کامپیوتری می باشد که توسط آن کاربر می تواند ارسال اس ام اس گروهی و اس ام اس تبلیغاتی انبوه کند.درضمن دریافت پیام و دیگر امکانات حرفه ای برای تبلیغات ا س ام اسی دارد.این سیستم از یک سخت افزار یا همان مودم gsm یا مودم gprs که شرکت فراجهش از جی اس ام مودم دی لینک و یک پنل ارسال اس ام اس که بر روی کامپیوتر شما نصب می شود تشکیل شده است. با این بسته شما می توانید ارسال اس ام اس از طریق کامپیوتر را برای خودتان راه اندازی کنید.gsm مودم D-link از طریق USB به کامپیوتر وصل می شود.بعد از اتصال مودم به کامپیوتر نرم افزار به صورت خودکار باز می شود و مراحال نصب را طی می کنید و نرم افزار جی اس ام مودم نصب می شود و بعد از بالا آمدن نرم افزار مودم آنتن دهی می کند.مودم پیشنهادی ما جی اس ام مودم دی-لینک مدل DWM-156 می باشد.البته در بازار جی اس ام مودم های مختلف وجود دارد و شما هم می توانید gsm modem را خودتان تهیه می کنید و اگر مودم d-link باشد بسیار عالی است اما اگر مودم دیگری هم باشد مشکلی نیست به هر حال افرادی که جی اس ام مودم از خودشون می باشد باید از صفحه نرم افزار تست , مودم جی اس ام را آزمایش کنید.بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات مودم جی اس ام برای ما ارسال می شود و پنل ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده میشود و برای شما ارسال می شود.

سخت افزار ارسال پیامک انبوه زایکسل

می خوام یه مودم ارسال پیامک دیگری غیر از دی لینک به شما معرفی کنیم، این دانگل ارسال sms تولید شرکت زایکسل می باشد. قیافه این دانگل ارسال پیامک کاملا مشابه مودم ارسال پیامک با سیم کارت شرکت دیلینک D-link می باشد. تنظیمات و نرم افزارش هم فرقی با جی اس ام مودم دیلینک ندارد. در داخل مودم ارسال پیامک انبوه زایکسل سیم کارت قرار می گیرد و از طریق پورت usb به کامپیوتر وصل می شود.بهتر است gsm مودم ارسال پیامک زایکسل را به پورت usb پشت کیس کامپیوتر وصل کنید تا عملکرد بهتری داشته باشد. وقتی دانگل ارسال اس ام اس زایکسل به کامپیوتر متصل شد بصورت خودکار نرم افزار مودم ارسال اس ام اس توسط کامپیوتر شناسایی می شود و بارگذاری می گردد و شما باید مراحل نصب برنامه را تا پایان طی کنید، بعد از اتمام نصب نرم افزار مودم gsm ارسال پیامک، نرم افزار زایکسل بصورت خودکار بالا می آید و شبکه سیم کارت فعال می شود آنتن دهی می کند. اگر شما مودم gsm برای ارسال پیامک را خودتان از قبل تهیه کرده اید و تصمیم دارید از نرم افزار ارسال پیامک آسان شرکت فراجهش شمال استفاده کنید، می توانید وارد صفحه تست سخت افزار ارسال پیامک شوید. بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات مودم ارسال پیام کوتاه برای ما ارسال می شود و نرم افزار ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده میشود و برای شما ایمیل می شود.

ارسال پیام انبوه در مناسبتها فروش محصولات را تا 40 درصد افزایش می دهد
میدونین20 درصد از مشتریانی که از شما خرید نکردند با ارسال پیامک یادآدوری منجر به خرید می شوند!

تا حالا شده با یک پیامک دل کسی را بدست بیارید؟
مطمئنا این کار را انجام داده اید و همه اینکار را بلد هستند. خوب چطور این روش را برای کسب و کارتان استفاده نمی کنید.
این اتفاق برای هر کسب و کاری پیش می آید.
یعنی ممکن است مشتری به فروشگاه شما مراجعه کند و بدون اینکه خریدی انجام دهد به دلایل زیر با دلی شکسته از فروشگاه شما خارج شود.

 • کفش انتخاب شده اندازه پاش نباشه.
 • لباس انتخاب شده از نظر اندازه و ظاهر دارای رنگ بندی نبود.
 • قیمت محصول مناسبش نباشد.
 • آن محصولی که دنبالش بود را پیدا نکرد.
 • محصول را پیدا کردند، اما برند مورد نظرش نبود.
 • جنس محصول انتخاب شده با کیفیت نبوده است.

حال فکر کنید کسی که دوستش دارید از دست شما نارحت بشه، مطمئنا کمترین کاری که می توانید برایش انجام دهید ارسال پیامک محبت آمیز برای جذب دوباره عشقتون هست. خوب در کسب و کارتان هم می توانید این کار را انجام دهید و با ارسال پیامک یادآوری جهت محصولات و خدمات جدید، مشتری های دلشکسته را دوباره به فروشگاهتان جذب کنید.
من پیشنهاد می کنم لیست شماره موبایل همه مشتریانی که به فروشگاه شما مراجعه کردند، یا تماس گرفتند، اما خرید نکرده اند را ذخیره کنید و اول هفته برای یاد آوردی به آنها بصورت گروهی پیامک دهید.
مطمئنا نتیجه کار برای شما شگفت انگیز می باشد.

دانلود دمو نرم افزار ارسال اس ام اس با کامپیوتر- نسخه نمایشی

دمو نرم افزار ارسال اس ام اس آسان تفاوت نسخه های مختلف نرم افزار مدیریت اس ام اس دانلود فیلم نصب نرم افزار پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی دفترچه تلفن نرم افزار پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی بخش ارسال پیامک دانلود فیلم ورود شماره ها از فایل اکسل دانلود فیلم تنظیمات و شارژ نرم افزار دانلود فیلم ارسال نظیر به نظیر زماندار دانلود فیلم اضافه کردن کشور,استان,شهر در دفترچه تلفن دانلود فیلم نظرسنجی پیامکی و پاسخ خودکار دانلود فیلم توقف و شروع مجدد برنامه ارسال پیام دانلود فیلم ارسال پیام هوشمند با نام و نام خانوادگی دانلود فیلم ارسال مجددپیام های Not Sent شده درنرم افزار ارسال پیامک دانلود فیلم دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک با مودم دانلود فیلم نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک آسان در ویندوز دانلود فیلم نحوه حذف +98 از لیست شماره موبایل ها در فایل اکسل دانلود فیلم آموزشی تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر دانلود فیلم آموزشی پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی همه دلایل ارسال نشدن پیامک

موارد استفاده نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر

 • ارسال پیامک به مشتریان شرکتها
 • ارسال sms اطلاع رسانی به والدین دانش آموزان مدارس
 • ارسال پیام های امنیتی برای سیستم های امنیتی
 • ارسال پیام های آموزشی برای بیمارستانها
 • ارسال sms های فرهنگی در دانشگاه های و مدارس
 • ارسال پیامک های مذهبی در مساجد و هیئت ها
 • ارسال پیامک گروهی لیست قیمت محصولات و خدمات به نمایندگان شرکت
 • دریافت پیشنهادات و انتقادات از طریق دریافت پیامک
 • اعلام جلسات کاری از طریق ارسال پیام کوتاه به بازار یاب ها و نمایندگان
 • اعلام قیمت محصولات جدید از طریق نرم افزار ارسال پیامک به نمایندگان
 • ارسال اس ام اس نوروز, پیام تبریک و تهنیت به مناسبت خاص
 • نظرسنجی پیامکی برای محصولات از طریق نرم افزار ارسال پیامک گروهی
 • تبلیفات اس ام اس انبوه برای محصولات بر روی موبایل ها
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات و شکایات مشتریان با پنل پیام کوتاه
 • اعلام نمرات دانشجویان و دانش آموزان با نرم افزار ارسال اس ام اس
 • برگزاری مسابقه اس ام اسی برای دانشجویان دانشگاه و دانش آموزان مدارس

فیلم هایی از نرم افزار ارسال پیامک آسان با سیم کارت شرکت نرم افزار فراجهش شمال


 • فیلم آموزشی ارسال پیامک گروهی , لیستی , زماندار , هوشمند ,انبوه و نظیر به نظیر

 • فیلم آموزشی دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت

 • فیلم آموزشی نصب نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

 • آموزش ارسال نظیر به نظیر زماندار

 • آموزش تنظیمات نرم افزار ارسال پیام و شارژ سیم کارت

 • آموزش ورود شماره ها از فایل اکسل و فایل txt و کپی پیست مستقیم

 • آموزش توقف و شروع مجدد ارسال پیامک گروهی با سیم کارت و مودم

 • آموزش نظرسنجی پیامک و پاسخ خودکار

 • آموزش ثبت کشور , استان , شهر در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک

 • آموزش ارسال پیامک هوشند با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

 • آموزش ارسال ارسال مجددپیام های Not Sent شده درنرم افزار ارسال پیامک

 • دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک با مودم

 • نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

  نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

 • روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

  روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

 • تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

  تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

 • پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

 • همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان


نظر صوتی مشتریان نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر
فیلم تشکر ترکان نژاد از تبریز درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ازصاحبان صنایع و کسب و کار دعوت می کنیم از این نرم افزار استفاده نمایید."

فیلم تشکر حسینی از تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"به کسب و کار اینترنتی ما کمک کرده و از پشتیبانی شرکت فراجهش شمال متشکرم."

پیام تشکر حامد آزرم از شرکت زوم ای اف از افغانستان درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا ، سرعت قابل قبول ، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری ، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده ، که رضایت مشتریان ما را در پی داشته است."

پیام تشکر محمد افتخاری از فروشگاه لوکا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"با قدردانی از زحمات و پشتیبانی فوق العاده شما اینجانب محمد افتخاری فروشنده عمده لوازم خانگی رضایت خود را نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان اعلام می دارم."

پیام تشکر سعید احمدی از شرکت تکنوپرداز تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما مراتب قدرانی و تشکر را از حضرتعالی بدلیل پشتیبانی نرم افزار در طی این چند سال پذیرا باشید. بیگمان در عصری که پشتیبانی از اهمیت بسزایی برخوردار است تیم شما نهایت تلاش و پشتیبانی خود را بعد از چند سال کما فی سابق دارا است."

پیام تشکر علیرضا حسینی از شرکت بامیا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان جهت پشتیبانی و پاسخگویی عالی شما ، آرزوی موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه شما را داریم."

پیام تشکر مینو لطیفی از فروشگاه برندس تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما به پاس قدردانی از زحمات بی شائبه حضرتعالی برای نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این نرم افزار کارآمد و بدون اشکال مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می دارم."

پیام تشکر پویان جعفری از گروه بازرگانی صنعتی کاسپین یو پی وی سی درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن قدردانی از خدمات پس از فروش نر افزار ارسال اس ام اس انبوه به اطلاع می رسانیم که نرم افزار نامبرده بدون نقص می باشد و از کارایی خوبی برخوردار است."

پیام تشکر علی اکبر محسنی ازتعاونی مسکن آرمان اسکان ایرانیان تهران

"نظر به استفاده این تعاونی از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال , ضمن تشکراز بخش پشتیبانی رضایت خود را از نرم افزار فوق اعلام می کند."

پیام تشکر محسن عبدالهی از موسسه حقوقی هما حامیان دادخواه تهران

"ضمن قدردانی و سپاس از راه اندازی سیستم ارسال پیامک توسط آن شرکت محترم به دلیل خدمات همیشگی و کارایی نرم افزار ارائه شده بدین وسیله مراتب قدردانی خود را اعلام می نماییم."

پیام تشکر محمد رضا حسن زاده از آموزشگاه امور مالی و بازرگانی بازارسازان تهران

"تجربه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک طراحی شده توسط برنامه نویسان آن شرکت معظم , ما را بر آن داشت کهمراتب تقدیر و تشکر خود از پرسنل آن شرکت را اعلام داریم."

پیام تشکر خانم شهرزاد رحمتی از مدرسه نرم افزار تهران

"اینجانب شهرزاد رحمتی مدیر مدرسه نرم افزار معماری , بدین وسیله رضایت خود را از محصول شما اعلام نموده و از همکاری صمیمانه و پشتیبانی دلسوزانه جنابعالی که ما را در رسیدن به اهداف فرهنگی این مرکز در جهت اطلاع رسانی بسیار یاری نمودید سپاسگزارم و مراتب قدردانی را از شما و همکارانتان بجا می آورم"

پیام تشکر آقای رهنورد از پخش بلبرینگ امبران تهران

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی در جهت کمک به صنعت و رونق کسب و کار در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل , مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران در شرکت ایران بلبرینگ و رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان را خدمت شما ابراز می دارم. "

پیام تشکر آقای روزی خوار از شرکت توان صنعت آردین تهران

"ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی و سایر همکاران محترم ،به استحضار میرساند پیرو درخواست ارسال یک دستگاه جی اس ام مودم به همراه نرم افزار ارسال پیامک انبوه متعلق به شرکت تحقیقات کاربردی فراجهش شمال ، کارشناسان شرکت توان صنعت آردین ضمن به کارگیری این نرم افزار در امور تبلیغاتی خود مراتب رضایت و تشکر خود را کتبا به مدیریت آن شرکت محترم اعلام می دارد."

پیام تشکر آقای علی رستگار از شرکت مشاوره هزاره سوم تهران

"باعث افتخار ما بوده که در یکسال و نیم گذشته , از نرم افزار ارسال پیامک شرکت شما برای مدیریت باشگاه مشتریان نشرچشمه و باشگاه مشتریان کافه رمنس استفاده کرده ایم و این نرم افزار از کارایی لازم برخوردار بوده است."

پیام تشکر آقای مرتضی رضایی مدیریت دپارتمان علمی آموزشی ای نماد تهران

"مراتب تشکر و قدردانی خود را با اعلام رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان در کمک به جهت ترویج امور آموزشی اعلام می نماید."

پیام تشکر آقای مهران رهنما از دفتر پیشخوان خدمات دولتی اسلام شهر تهران

"نظر به استفاده این دفتر از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال و نرم افزار پیام رسان , ضمن تشکر از پشتیبانی بی نقص , رضایت کامل خود را از نرم افزار فوق و پشتیبانی آن اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای مهران شاهسوند ازشرکت توان خودرو تهران

"بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از نرم افزار پیامک آسان و همچنین خدمات پس از فروش بسیار عالی شما و همکاران را اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای کامران واعظی ازشرکت ایران مدیا تهران

"بدین وسیله مراتب قدردانی و رضایت خود را از نرم افزار سودمند ارسال پیامک انبوه از طریق مودم های جی اس ام اعلام می دارد.قابلیتها و امکانات منحصر بفرد نرم افزار باعث گردید تا بتوانیم بسیاری از مشکلات مربوط به ارسال پیامک به مشتریان شرکت را حل و فصل نماییم ."

پیام تشکر آقای سعید احمدی ازشرکت گلدن جت تهران

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان بابت طراحی و نصب نرم افزار sms ,توفیق روز افزون حضرتعالی و پیشرفت شما را از خداوند منان مسئلت داریم."

پیام تشکر فرشاد کریمی از شرکت آران سوله تهران

"با عنایت به خرید و استفاده از نرم افزار پیامک آسان و خدمات پس از فروش شرکت مطبوع و همچنین ساده بودن نرم افزار در ارائه خدمات این شرکت ,مراتب تشکر و قدردانی خود را از آن شرکت محترم را اعلام می دارد."

پیام تشکرعلیرضا ساعدی از شرکت تارا عرشیا جلوه مشهد

"صمیمانه تقدیر خود را از عملکرد منسجم , پاسخگو و متعهد شرکت فراجهش شمال اعلام داشته و ضمن تبریک برای ایجاد نرم افزاری در خور تحسین , رضایتمندی شرکت عرشیا جلوه را در خصوص پک و پشتیبانی بی نقص از محصولتان ابراز می داریم."

پیام تشکرآریا شاهی از شرکت ساختمانی و تاسیساتی خشت اول مشهد

"ضمن تقدیم سپاس جهت پشتیبانی عالی و پاسخگویی بی نقص جنابعالی آرزوی موفقیت و همچنین پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریت شما را داریم."

پیام تشکرسهیلا رحمانی از موسسه علمی رحمانی ازکرج

"به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغاتی اعلام می دارم,از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت , تداوم حضور و ارتقای کیفیت و توسعه پایدار را مسئلت دارم."

پیام تشکر بهزاد تقی پور از مرکز معاینه فنی خودروهای سبک قائم دژ کرج

"ااحتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرتعالی از بابت پنل اس ام اس و سیستم آسان مراتب تشکر و قدردانی خود را خدمت شما ابراز می دارم امید است با استعانت از خداوند متعال پیشرفت روز افزون شما را در عرصه انفورماتیک مشاهده نمائیم."

پیام تشکر سید رضا حسینی از شرکت فنی مهندسی نگارخودرو بابل

"بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس شرکت نگارخودرو را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم."

پیام تشکر بهروز نظری از اتحادیه آجیل و خشکبار فروشان اردبیل

"با احترام بدینوسیله از مدیریت محترم شرکت فراجهش شمال جناب مهندس محمد محمدی گرجی به خاطر تولید نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه کمال تقدیر و تشکر را از طرف خود و اعضای هیئت مدیره ابراز می داریم."

پیام تشکرحمید جعفری از کافی نت طورسینا از بوشهر

"اینجانب حمید جعفری مدیریت موسسه و دفتر خدمات رایانه ای طورسینا لازم دانستم به پاس رضایت از محصول شما مراتب تقدیر و تشکر خودرا خدمتتان عرضه دارم.نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا، سرعت قابل قبول، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده که رضایت ما را در پی داشته است.امید که بتوانید در ارائه خدمات خود به مشتریان همچون گذشته موفق وپیروز باشید."

پیام تشکر آقای ترابی نیازمندی های بازارنما همدان

"ضمن تشکر از زحمات جنابعالی در راستای تبلیغات , نرم افزار جی اس ام مودم که برای شرکت نیازمندی بازارنما بسیار مفید واقع شده , در ضمن رضایت کامل خود را در جهت استفاده از نرم افزار را کتبا اعلام می نمایم , انشاالله بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان خود در تمامی زمینه ها ارائه نماییم."

پیام تشکر آقای محمد عزودی از شرکت آسان گشت کیش

"احتراما نظر به استفاده شرکت خدمات مسافرتی آسان گشت از نرم افزار ارسال پیام کوتاه انبوه و ضمن تشکر از پشتیبانی عالی شما از نرم افزار و رضایت کامل شرکت آسان گشت , تشکر ویژه گروه آسان گشت را پذیرا باشید."

پیام تشکر آقای مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان آزادشهر

"به استحظار می رساند اینجانب مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان متعلق به شرکت فراجهش شمال و همین طور از پشتیبانی قوی شما احساس رضایت مندی کامل را دارم."

پیام تشکرعلی اصغر سنگ سفیدی از آموزشگاه علمی آزاد کانون دانش آزادشهر

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی از بابت پنل اس ام اس جی اس ام مودم مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران را خدمت شما ابراز می دارم."