قوانین شرکت تحقیقات کاربردی فراجهش شمال

لطفا قبل از خرید از محصولات و خدمات شرکت فراجهش شمال , حتما قوانین شرکت که در زیر لیست شده است را مطالعه فرمائید.

 • خرید محصولات شرکت فراجهش شمال بدین معنی می باشد که قوانین شرکت را خوانده اید و به آنها پایبند هستید
 • جی اس ام مودم و سخت افزار بلوتوث دارای سه ماه گارانتی می باشد(لازم به ذکر می باشد هر نوع صدمه بر روی مودم و یا خرابی از تغییر ولتاژ جز گارانتی نمی باشد)
 • تشخیص گارانتی قطعه به عهده کارشناس فنی این شرکت می باشد.
 • گارانتی جی اس ام مودم توسط شرکت ایزی کو www.easyco.cc می باشد و از این شرکت باید خدمات گارانتی دریافت کنید(لازم به ذکر می باشد هر نوع صدمه بر روی مودم و یا خرابی از تغییر ولتاژ جز گارانتی نمی باشد).
 • ضمانت شامل نقایص فنی ناشی از تولید کارخانه سازنده می باشد , لذا صدمات فیزیکی شامل ضربه , شکستگی , اتصال مودم به برق , نوسانات برق , ریختن مایعات , اقدام به تعمیر توسط افراد غیر مجاز , اکسیده شدن و خدشه در سریال قطعه با عث لغو ضمانت می گردد
 • تغییرات و اصلاحات احتمالی و امکانات جدید پیشنهادی برای نرم افزار ها بصورت پیوسته از مشتریان دریافت و فهرست می شوند و در بازه زمانی حداقل 1 ماه بر اساس اولویت اصلاح می گردند و ویرایش جدید نرم افزار به مشتری با پرداخت 500000 تومان ارائه می شود. لازم به ذکر است که هزینه تغییرات انجام شده , از مشتریان عزیز دریافت نمی شود بلکه 500000 تومان هزینه آماده سازی نرم افزار جدید، مطابق با شانسه نرم افزار قدیمی که قبلا خرید کرده اید, می باشد، چون جستجوی پرونده نرم افزار شما و آماده سازی , آپلود و ارسال آن برای شما حدود 4 ساعت وقت می گیرد و این مبلغ برای همین دریافت می گردد..
 • اگر مشتری گرامی سی دی نرم افزار یا ست آپ نرم افزاری که برای او ایمیل شده را گم کند و درخواست ارسال مجدد نرم افزار کند مبلغ 500000 تومان هزینه دارد.
 • مشتری گرامی ,زمان پشتیبانی از ساعت 8 الی 14 از شنبه تا چهار شنبه به غیر از روز های تعطیل رسمی می باشد خواهشمند است در ساعت مقرر تماس بگیرید . (پنج شنبه ها بخش پشتیبانی تعطیل می باشد)
 • در ابتدا کاربر باید همه فیلم های آموزشی را با صدا و تصویر مشاهده کند، تا کاملا با نحوه نصب نرم افزار و سخت افزار و استفاده ازآن آشنا شود و همچنین دستوراالعملهای آموزشی که بصورت چاپی می باشد را کاملا مطالعه کند، مطمئنا از این طریق 99 درصد مشکلات حل می شود وگرنه کاربر می تواند از طریق پشتیبانی محصولات و خدمات بصورت تماس تلفنی و یا از طریق کنترل از راه دور توسط نرم افزار anydesk ، بابت مشکلات احتمالی راهنمایی دریافت کند.
 • محصول فروخته شده به هیچ عنوان بازپس گرفته نمی شود مگر عیبی در محصول ارسالی وجود داشته باشد که در این صورت فقط طی 24 ساعت بعد از خرید قابل برگشت می باشد
 • بسته ارسال پیامک، چون از سیم کارت برای ارسال پیامک استفاده می کند، شرکت فراجهش شمال به هیچ عنوان ، مسئولیت تغییر و تحولات قوانین و محدودیتهای شرکتهای همراه اول و ایرانسل و دیگر اپراتوها را بر عهده نمی گیرد و مسئولیت این موارد به عهده خریدار این محصول می باشد
 • طراحی نرم افزار های سفارشی براساس قرارداد تعریف شده , در زمان مقرر انجام می گردد.در هر مرحله نمونه ای از نرم افزار طراحی شده برای مشتری ارسال می گردد تا اصلاحات مورد نظر توسط مشتری مشخص گردد.مشتری باید به مفاد قرار داد متعهد باشد.
 • یک نسخه نرم افزار ارسال پیامک با همان جی اس ام مودم که برایش تعریف شده , کار می کند,اگر مودم جدیدی مشابه قبلی خریداری شود با نرم افزار ارسال پیامک قبلی کار نمی کند و باید برای مودم جدید یک نرم افزار جدید خریداری کنید.
 • نرم افزار فروحته شده به هیچ عنوان قابل برگشت نیست .لطفا قبل از خرید کاملا بررسی کنید که آیا محصول مورد نظر مطابق با نیازهای شما می باشد یا نه.
 • افرادی که از قبل مودم را داشتند و فقط نرم افزار ارسال پیامک را از ما خریداری کرده اند، توجه فرمایند که این نرم افزار فقط با همان مودم کار می کند و اگر جی اس ام مودم عوض شود با مودم جدید کار نمی کند. چنانچه مودم شما گم شود، یا دزدیه شود، به این معنی است که یک نفر در حال استفاده از آن مودم و نرم افزار می باشد، پس اگر شما یک جی اس ام مودم جدید خریداری کنید با نرم افزار قبلی کار نمی کند و باید دوباره یک نرم افزار جدید ارسال پیامک از ما خریداری کنید. اما مودم شما خراب شود، برای اثبات حرفتان مودم معیوب را برای ما ارسال می کنید, وقتی ما مطمئن شدیم همان مودم قبلی می باشد و الان آن مودم خراب است، بعد از تائید، مودم معیوب نزد شرکت فراجهش باقی می ماند، در نتیجه شما یک مودم جدید خریداری می کنید و دوباره عملیات تست مودم را انجام می دهید، ما بابت آن مودم جدید یک نسخه نرم افزار ارسال پیامک آسان بصورت رایگان متناسب با نسخه قبلی برای شما ارسال می کنیم، و فقط 500000 تومان هزینه آماده سازی مجدد نرم افزار از شما دریافت می گردد.