هدیه خرید از ما به شما مشتری گرامی

مشتریان عزیزی که از بسته مدیریت ارسال اس ام اس ما خرید کرده اند, چه نسخه ارسال پیامک گروهی و یا نسخه ارسال sms انبوه باشد, اگر مایل باشند می توانند هر کدام از هدیه های زیر را به رایگان از ما درخواست کنند.


لیست هدیه های خرید

  • لیست تمام پیش شماره های مخابرات ایران چه سیم کارت های ثابت و چه سیم کارت های اعتباری در دو فایل اکسل همراه با بسته مدیریت اس ام اس به شما مشتری عزیز ارایه خواهدشد.در مورد ایرانسل متاسفانه چنین اطلاعاتی موجود نمی باشد بخاطر اینکه شرکت ایرانسل تمام پیش شماره های خود را در سراسر ایران فروخته است و هیچ هدف گذاری نسبت به مناطق مختلف نداشته است
  • تمام مشتريان سابق و همچنين مشترياني كه از نرم افزار مديريت اس ام اس خريداري كرده اند ، بابت خريد نرم افزار كاوشگر (برنامه جمع آوری شماره موبایل و ایمیل) 20% تخفيف خواهند گرفت.
  • مطمئنا برای تبلیغات محصولات و خدمات خود نیاز ندارید که برای تمامی شماره موبایل ها و ایمیل های سراسر ایران پیام ارسال کنید.بنابراین برای تبلیغات نیاز به هدفگذاری دقیق بر روی تلفن ها و ایمیل هایی که متعلق به سازمان , کارخانه , شرکت , مدیران , بازاریان , کسبه و افراد کلیدی هستند, دارید. ما کار شما را آسان کردیم. از طریق نرم افزار کاوشگر بانک شماره موبایل و ایمیل صاحبان مشاغل را بصورت گروه بندی شده جمع آوری کرده ایم و به صورت رایگان در اختیار همه مشتریان عزیز قرار می دهیم.در ضمن لیست این افراد هم چند وقت یک بار به روز می گردد و ویرایش جدید شماره تلفن های همراه به همه مشتریان عزیز داده می شود.درارسال پیام به این افراد, درصد فروش محصولات و خدمات شما بسیار زیاد می باشد و همچنین هزینه ارسال پیام شما بسیار پایین آمده و بهره وری از تبلیغات اس ام اس و ایمیلی بسیار افزایش می یابد. نمونه بانک مشاغل شماره موبایل و ایمیل گروه بندی شده را از اینجا می توانید دانلود کنید.