سامانه ارسال پیامک انبوه

سامانه ارسال پیامک به بلک لیست - سامانه پیامک ارسال به لیست سیاه

دانلود نسخه نمایشی

معرفی بهترین سامانه ارسال پیامک، ارسال پیامک به بلک لیست


مشکل ارسال پیامک به بلک لیست (لیست سیاه مخابراتی)

مطمئنا همه ما به کسب و کارمان اهمیت می دهیم و برای فروش بیشتر از همه راه های تبلیغاتی استفاده می کنیم.یکی از راههای پربازده تبلیغاتی که هزینه اش نسبت به دیگر روشها ارزان تر می باشد، ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان می باشد.اما الان بیشتر مردم دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند و ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق شماره های 3000 بازده ای ندارد.در نتیجه فروش محصولات و خدماتتان کاهش می یابد.شرکت فراجهش شمال برای این مشکل محصول سامانه ارسال پیامک انبوه از طریق جی اس ام مودم و سیم کارت را طراحی کرده است .


سامانه ارسال و دریافت پیامک، سامانه ارسال به بلک لیست

شرکت فراجهش شمال سامانه ارسال پیامک انبوه از طریق مودم (جی اس ام مودم) و سیم کارت را طراحی کرده است که دارای یک نرم افزار کاربردی و حرفه ای برای ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه (ارسال پیامک به بلک لیست ) بسیار کاربردی می باشد.برای نصب سامانه اس ام اس فراجهش شمال نیاز به دانش کامپیوتری حرفه ای نمی باشد.همراه بسته فیلم های آموزشی می باشد و به آسانی می توانید از این محصول برای تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کنید.

فیلم معرفی نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

برتری های تبلیغات از طریق سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و جی اس ام مودم

 • ارسال پیامک از طریق سیم کارت خیلی ارزان تر از شماره های 3000 می باشد.
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت بازدهی بالاتری نسبت به شماره های 3000 دارد.
 • نیاز به اینترنت ندارد و هر جا سیم کارت آنتن دهی کند، ارسال پیامک می کند.
 • محفوظ ماندن اطلاعات مشتریان شما در کامپیوتر بجای قرار گرفتن در سایت اینترنتی
 • وابسته نبودن سامانه اس ام اس انبوه به سیم کارت و امکان تعویض سیم کارت های مختلف
 • استفاده از بسته های تشویقی اپراتور برای ارسال پیامک تبلیغاتی

محمد محمدی گرجی مدیرعامل شرکت فراجهش شمال
ارسال پیام انبوه در مناسبتها فروش محصولات را تا 40 درصد افزایش می دهد

امکانات سامانه اس ام اس انبوه و ارسال پیامک با شماره موبایل و مودم

 • ارسال پیامک به زبان فارسی و انگلیسی
 • ثبت مخاطبین در دفترچه تلفن سامانه ، گروه بندی ساده و درختی
 • امکان اضافه کردن مشخصه های اختیاری به دفترچه تلفن(مثلا شما برای ثبت اطلاعات مشتری نیاز به یک مشخصه اختصاصی دارید , مثال : شماره اشتراک , یا نام شرکت , شماره دانشجویی به آسانی می توانید این فیلد را به دفترچه تلفن اضافه کنید)
 • امکان قرار گیری یک شماره در گروه های مختلف
 • امکان وارد کردن یکجا شماره موبایل و اطلاعات مخاطبین از طریق فایل اکسل
 • از طریق فایل متنی و یا بصورت مستقیم می توان مخاطبین را به دفترچه تلفن یکجا وارد کرد.
 • شماره های تکراری در نرم افزار سامانه ارسال پیامک ذخیره نمی شود
 • قابلیت خروجی گرفتن از دفترچه تلفن و پیام های ارسالی و دریافتی
 • قابلیت ذخیره کردن نمونه پیام ها در پیش نویس پیام
 • امکان ایمپورت شماره موبایل ها از فایل اکسل به دفترچه تلفن و گروه سامانه پیام کوتاه
 • ارسال پیام تکی در سامانه ارسال پیامکی
 • ارسال پیام گروهی (امکان انتخاب گروه از دفترچه تلفن همراه با جستجوی شماره ها بصورت اختصاصی به عنوان مثال : می توانید از لیست گروه های ایجاد شده از قبل گروه "دوستان" را انتخاب کرده و ابتدای نام خانوادگی "م" و ابتدای شماره "0911" انتخاب کنید ,با اجرای کلید جستجو شماره هایی از گروه دوستان می آید که ابتدای نام خانوادی آنها "م" و ابتدای شماره آنها "0911" می باشد)
 • ارسال پیام لیستی (می توانید لیست شماره ها را مستقیم به هر تعداد باشد را بدون اینکه در دفترچه تلفن ذخیره کنید در قسمت ارسال پیام کپی و پیست وارد کنید)
 • ارسال زمان دار در پیام تکی,گروهی , لیستی (در هر سه حالت ارسال پیام می توانید حالت زماندار را انتخاب کنید و تاریخ و ساعت را برای ارسال پیامک انتخاب کنید و نرم افزار بصورت خودکار در تاریخ و زمان تعیین شده پیام را ارسال می کند)
 • امکان ارسال پیام هوشمند با نام و نام خانوادگی در همه نوع ارسال پیامک (یعنی اگر نمونه متن پیام شما به این شکل باشد : سلام جناب[family] [name] شما به به جلسه دعوت شدید . نرم افزار در موقع ارسال شماره موردن نظر را بررسی می کند اگر در دفترچه تلفن ثبت شده باشد به جای موارد داخل [] نام و نام خانوادگی شماره را از دفترچه تلفن استخراج می کند و در موقع ارسال در متن پیام قرار می دهد.در ضمن اگر در دفترچه تلفن یک فیلد انتخابی ایجاد کردید برای آن فیلد هم می توانید ارسال هوشمند داشته باشید باید برای هر فیلد اختیاری [Field1] در متن پیام داشته باشید)
 • ارسال پیام فوری(اگر شما یک پیام گروهی به تعداد 1000 شماره ارسال کردید و این شماره ها در صف ارسال می باشد , اگر قصد ارسال یک پیامک فوری را دارید که قبل از پیام های درصف ارسال شود می توانید حالت ارسال پیام فوری را انتخاب کنید و پیام را ارسال کنید)
 • ارسال مجدد پیام های ارسال نشده (برنامه ارسالی را انتخاب کرده و کلید ارسال مجدد را کلیک کنید نرم افزار بصورت خودکار به شماره هایی که پیام ارسال نشده است مجددا ارسال پیام می کند
 • نمایش آرشیو پیام های ارسال شده و امکان گرفتن خروجی اکسل از پیام های ارسالی (امکان نمایش پیام های ارسال شده در نرم افزار وجود دارد)
 • دریافت پیامک (پیام های دریافتی را همراه با نام و نام خانوادگی شماره که در دفترچه تلفن وجود دارد نمایش می دهد)
 • خروجی فایل اکسل از اس ام اس های دریافتی(به آسانی می توانید از پیام های دریافتی خروجی فایل اکسل بگیرید و از این اطلاعات در جای دیگر استفاده کنید)
 • موتور ارسال و دریافت پیامک بصورت همزمان (در نرم افزار ارسال پیامک آسان ارسال پیام و دریافت پیام همزمان می باشد و شما می توانید چندین برنامه ارسال را اجرا کنیدو این پیام ها در صف ارسال قرار می گیرد و نرم افزار بصورت خودکار پیام های در صف را ارسال می کند و همچنین پیام های دریافتی را نمایش می دهد)
 • ارسال پیامک انبوه در سامانه (در این بخش می توانید بازه ای از شماره موبایل وارد کنید مثلا از 09115551000 تا 09115555000 . در این روش امکان تعریف تعداد ارسال از این بازه هم وجود داره, مثلا از بازه بالا که 8000 شماره موبایل می باشد می توانید تعداد ارسال را 500 تعریف کنید نرم افزار بصورت خودکار 500 شماره را بصورت تصادفی انتخاب می کند و ارسال می کند.در این بخش از ارسال امکان ارسال زماندار و هوشمند هم وجود دارد)
 • ارسال پیام نظیر به نظیر یا متناظر (شما می توانید در یک فایل اکسل در یک ستون شماره موبایل ها و در ستون های دیگر متن پیام را روبروی هر شماره ایجاد کنید.در این روش هر شماره دارای یک متن پیام متفاوت می باشد.مثلا شما در مدرسه 100 تا دانش آموز دارید و هرکدام از آنها در امتحان ریاضی یه نمره خاص گرفته اند وقتی این فایل را به نرم افزار می دهید نرم افزار بصورت خودکار برای هر شماره پیام مورد نظر خودش را ارسال می کند مانند فایل اکسل زیر.درضمن امکان ارسال نظیر به نظیر زماندار هم وجود دارد.برای هر ردیف می توان تاریخ و زمان را تعریف کرد تا نرم افزار در همان تاریخ پیام را ارسال کند )
 • ارسال پیام خودکار تبریک تولد و ازدواج(ثبت پیام تبریک اختصاصی برای هر عضو دفترچه تلفن امکان پذیر می باشد.ثبت پیام پیش فرض تبریک برای همه افراد امکان پذیر می باشد.نرم افزار بصورت خودکار در تاریخ تولد و ازدواج پیامک تبریک را ارسال می کند )
 • نظرسنجی پیامکی(کد هایی مانند عدد 1 و 2 و 3 و .. را می توانید تعریف کنید و نرم افزار در موقع دریافت پیام محتوای پیام دریافتی را پردازش می کند اگر با کد هایی که شما تعریف کردید مطابقت داشته باشد آن را به نظرسنجی اختصاص می دهد. خروجی گرفتن از تمام اطلاعات نظرسنجی امکانپذیر می باشد.گزارش نموداری از نظرسنجی پیامکی ارائه می دهد)
 • پاسخ خودکار (برای هر کدی که در نظرسنجی ایجاد کردید می توانید پاسخ خودکار تعریف کنید , نرم افزار پس از دریافت آن کد , دقیقا همان پاسخی که شما تعریف کردید را ارسال می کند)
 • ذخیره خودکار شماره موبایل در دفترچه تلفن نرم افزار از طریق ارسال پیامک بصورت کد دستوری *نام*نام خانوادگی# مانند *محمد*محمدی گرجی#
از طریق نرم افزار ارسال پیامک آسان و ارسال پیامک به بلک لیست قلب مشتریان را هدف بگیرید

مودم ارسال پیامک، مودم ارسال پیامک با سیم کارت

سامانه ارسال پیامک به بلک لیست از طریق جی اس ام مودم و سیم کارت و نرم افزار ارسال پیامک آسان، می تواند ارسال پیامک گروهی و انبوه تبلیغاتی کند.این دستگاه از طریق پورت usb به کامپیوتر وصل می شود و با شبکه تلفن همراه ارتباط برقرار می کند.
جی اس ام مودمی که ما همراه نرم افزار ارائه می کنیم از شرکت دی لینک و زایکسل می باشد. از مودم های DWM-156 و DWM-157 شرکت دی لینک استفاده می کنیم.در بازار جی اس ام مودهای فراوانی وجود دارد.
اگر شما خودتان سخت افزار ارسال پیامک را داشته باشید و قصد خرید نرم افزار ارسال پیامک را از ما دارید می توانید به صفحه نرم افزار تست مودم وارد شوید و این نرم افزار را دریافت کنید و با مودم خودتان تست ارسال و دریافت پیامک را آزمایش کنید. بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات جی اس ام مودم برای ما ارسال می شود و پنل ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده می شود و برای شما از طریق ایمیل ارسال می شود.

مودم gsm برای ارسال پیامک زایکسل

می خوام یه مودم ارسال پیامک دیگری غیر از دی لینک به شما معرفی کنیم، این دانگل ارسال sms تولید شرکت زایکسل می باشد. قیافه این دانگل ارسال پیامک کاملا مشابه مودم ارسال پیامک با سیم کارت شرکت دیلینک D-link می باشد. تنظیمات و نرم افزارش هم فرقی با جی اس ام مودم دیلینک ندارد. در داخل مودم ارسال پیامک انبوه زایکسل سیم کارت قرار می گیرد و از طریق پورت usb به کامپیوتر وصل می شود.بهتر است gsm مودم ارسال پیامک زایکسل را به پورت usb پشت کیس کامپیوتر وصل کنید تا عملکرد بهتری داشته باشد. وقتی دانگل ارسال اس ام اس زایکسل به کامپیوتر متصل شد بصورت خودکار نرم افزار مودم ارسال اس ام اس توسط کامپیوتر شناسایی می شود و بارگذاری می گردد و شما باید مراحل نصب برنامه را تا پایان طی کنید، بعد از اتمام نصب نرم افزار مودم gsm ارسال پیامک، نرم افزار زایکسل بصورت خودکار بالا می آید و شبکه سیم کارت فعال می شود آنتن دهی می کند. اگر شما مودم gsm برای ارسال پیامک را خودتان از قبل تهیه کرده اید و تصمیم دارید از نرم افزار ارسال پیامک آسان شرکت فراجهش شمال استفاده کنید، می توانید وارد صفحه تست سخت افزار ارسال پیامک شوید. بعد از آزمایش موفقیت آمیز مشخصات مودم ارسال پیام کوتاه برای ما ارسال می شود و نرم افزار ارسال پیامک مطابق با مشخصات مودم شما آماده میشود و برای شما ایمیل می شود.

میدونین20 درصد از مشتریانی که از شما خرید نکردند با ارسال پیامک یادآدوری منجر به خرید می شوند!

این اتفاق برای هر کسب و کاری پیش می آید.

میشه با قطعیت گفت که این مساله بالا برای همه نوع کسب و کاری صادق می باشد.

می توانم با یک مثال ذهن شما را با این موضوع آگاه کنم. ماشین شما به یک قطعه خاصی نیاز دارد. برای تهیه این قطعه به فروشگاهی مراجعه می کنید.مدیر آن فروشگاه اعلام می کند که این محصول را ندارد، اما به احتمال زیاد در هفته آینده این قطعه می رسد.
حال فرض کنید شما به عنوان یک مشتری باشید. وقتی از آن فروشگاه خارج شدید مطمئنا به یک فروشگاه دیگر سر می زنید. اما ممکن است همان روز به فروشگاه دیگری روید یا چند روز بعد و یا اینکه همان روز به یک فروشگاه دوم مراجعه کردید و آن هم قطعه مورد نظر را نداشت.
خوب اگر شما شماره آن مشتری که از شما خرید نکرد را در لیست مشتریان خودتان ثبت کنید و موقعی که آن محصول را وارد فروشگاه کردید به آن از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید مطمئنا بخشی از مشتریانی که از فروشگاه شما خارج شدند و چیزی خرید نکردند را مجددا به سمت فروشگاه برای خرید هدایت می کنید.

سامانه ارسال پیامک به بلک لیست - نسخه نمایشی

دمو نرم افزار ارسال اس ام اس آسان تفاوت نسخه های مختلف نرم افزار مدیریت اس ام اس دانلود فیلم نصب نرم افزار پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی دفترچه تلفن نرم افزار پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی بخش ارسال پیامک دانلود فیلم ورود شماره ها از فایل اکسل دانلود فیلم تنظیمات و شارژ نرم افزار دانلود فیلم ارسال نظیر به نظیر زماندار دانلود فیلم اضافه کردن کشور,استان,شهر در دفترچه تلفن دانلود فیلم نظرسنجی پیامکی و پاسخ خودکار دانلود فیلم توقف و شروع مجدد برنامه ارسال پیام دانلود فیلم ارسال پیام هوشمند با نام و نام خانوادگی دانلود فیلم ارسال مجددپیام های Not Sent شده درنرم افزار ارسال پیامک دانلود فیلم دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک با مودم دانلود فیلم نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک آسان در ویندوز دانلود فیلم نحوه حذف +98 از لیست شماره موبایل ها در فایل اکسل دانلود فیلم آموزشی تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر دانلود فیلم آموزشی پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان دانلود فیلم آموزشی همه دلایل ارسال نشدن پیامک
اگر فکر می کنید پرداخت هزینه برای تبلیغات بیهوده می باشد پس بهتر است ورشکستگی را تجربه کنید

موارد استفاده سامانه پیامکی ارسال به بلک لیست

 • ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک مشاغل و اصناف
 • برای اطلاع رسانی والدین دانش آموزان در مدارس
 • ارسال پیام های ضروری بیمارستان ها
 • اطلاع رسانی برای هیئت های مذهبی و فرهنگی
 • ارسال لیست نرخ محصولات یک فروشگاه
 • اطلاع رسانی به نمایندگان فروش شرکت
 • ارسال اس ام اس تبریک سالگرد تولد و ازدواج
 • نظرسنجی اس ام اسی
 • منشی پیامکی و پاسخ خودکار برای مشتریان
 • دریافت شکایات مشتریان
ارسال پیامک تبلیغاتی با نام خانوادگی مخاطب به مراتب تاثیر گذار تر از یک پیامک تبلیغاتی بدون نام خانوادگی است

پیامک هوشمند : ارسال پیامک تبلیغاتی با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

شاید بارها برای شما پیش آمده است که در یک جمع دوستانه یا یک مهمانی بوده اید، شخصی شما را در بین آن جمع صدا می زند اما بدون اینکه نام شما را ببرد.
مثلا "هی هی" یا "داداش" یا "آقا" یا " خانم" شاید آن شخص بارها شما را صدا زده و شما اصلا متوجه درخواست ایشان نشده اید.
اما در میان آن جمع اگر فامیلی یا اسم شما را صدا کند، شما سریع متوجه درخواست آن شخص می شوید.
نکته ای در این مورد می باشد.

از نظر روانشناسی هر شخصی به اسم و فامیلی خود اهمیت می دهد و از اینکه مورد مخاطب دیگران با نام یا فامیلی خود قرار گیرد احساس خوبی دارد.
می توانید این مساله را آزمایش کنید.
مطمئنا شما روزانه به چند نفر سلام می دهید. در محیط کار یا بیرون از منزل با چند نفر حال و احوال می کنید.
روز اول سلام خالی با افراد بدید.
روز دوم سلام با نام یا فامیلی بدید، مثلا "سلام آقا محمد" یا سلام خانم اکبری"

مطمئنا متوجه تفاوت عکس العمل اشخاص می شوید. وقتی که با دیگران با نامشان سلام می دهید، عکس العمل رضایت بخش تری از آن طرف مقابل می بینید.
پیامک هوشمند دقیقا همچین حسی را به مخاطب می دهد. در ارسال پیام گروهی هوشمند می توانید از در متن پیام از اجزای دفترچه تلفن استفاده کنید.
مثال : "سلام جناب [family] تابستان آینده گران نخرید.تیشرت های ما به علت تغییر فصل تخفیف خورده است"
نرم افزار ارسال پیامک گروهی بصورت خودکار در موقع ارسال به جای [family] فامیلی آن شخص را در متن پیام قرار می دهد و به آن مخاطب ارسال می کند.

با ارسال پیامک هوشمند بهره وری پیامک تبلیغاتی را بالا می برید و نتایج سودمندی از این نوع تبلیغ می برید

فیلم هایی از نرم افزار ارسال پیامک آسان با سیم کارت شرکت نرم افزار فراجهش شمال


 • فیلم آموزشی ارسال پیامک گروهی , لیستی , زماندار , هوشمند ,انبوه و نظیر به نظیر

 • فیلم آموزشی دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت

 • فیلم آموزشی نصب نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

 • آموزش ارسال نظیر به نظیر زماندار

 • آموزش تنظیمات نرم افزار ارسال پیام و شارژ سیم کارت

 • آموزش ورود شماره ها از فایل اکسل و فایل txt و کپی پیست مستقیم

 • آموزش توقف و شروع مجدد ارسال پیامک گروهی با سیم کارت و مودم

 • آموزش نظرسنجی پیامک و پاسخ خودکار

 • آموزش ثبت کشور , استان , شهر در دفترچه تلفن نرم افزار ارسال پیامک

 • آموزش ارسال پیامک هوشند با نام و نام خانوادگی از دفترچه تلفن

 • آموزش ارسال ارسال مجددپیام های Not Sent شده درنرم افزار ارسال پیامک

 • دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک با مودم

 • نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

  نحوه حذف نرم افزار ارسال پیامک از کامپیوتر

 • روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

  روش حذف +۹۸ از ابتدای شماره های موبایل در فایل اکسل

 • تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

  تنظیمات ساعت و تاریخ و فرمت تاریخ کامپیوتر

 • پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  پشتیبان گیری در نرم افزار ارسال پیامک آسان

 • همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان

  همه دلایل ارسال نشدن پیام در نرم افزار ارسال پیامک آسان


نظر صوتی مشتریان نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر
فیلم تشکر ترکان نژاد از تبریز درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ازصاحبان صنایع و کسب و کار دعوت می کنیم از این نرم افزار استفاده نمایید."

فیلم تشکر حسینی از تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"به کسب و کار اینترنتی ما کمک کرده و از پشتیبانی شرکت فراجهش شمال متشکرم."

پیام تشکر حامد آزرم از شرکت زوم ای اف از افغانستان درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا ، سرعت قابل قبول ، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری ، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده ، که رضایت مشتریان ما را در پی داشته است."

پیام تشکر محمد افتخاری از فروشگاه لوکا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"با قدردانی از زحمات و پشتیبانی فوق العاده شما اینجانب محمد افتخاری فروشنده عمده لوازم خانگی رضایت خود را نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان اعلام می دارم."

پیام تشکر سعید احمدی از شرکت تکنوپرداز تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما مراتب قدرانی و تشکر را از حضرتعالی بدلیل پشتیبانی نرم افزار در طی این چند سال پذیرا باشید. بیگمان در عصری که پشتیبانی از اهمیت بسزایی برخوردار است تیم شما نهایت تلاش و پشتیبانی خود را بعد از چند سال کما فی سابق دارا است."

پیام تشکر علیرضا حسینی از شرکت بامیا تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان جهت پشتیبانی و پاسخگویی عالی شما ، آرزوی موفقیت و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه شما را داریم."

پیام تشکر مینو لطیفی از فروشگاه برندس تهران درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"احتراما به پاس قدردانی از زحمات بی شائبه حضرتعالی برای نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش این نرم افزار کارآمد و بدون اشکال مراتب تشکر و قدردانی خود را اعلام می دارم."

پیام تشکر پویان جعفری از گروه بازرگانی صنعتی کاسپین یو پی وی سی درباره نرم افزار ارسال پیامک آسان

"ضمن قدردانی از خدمات پس از فروش نر افزار ارسال اس ام اس انبوه به اطلاع می رسانیم که نرم افزار نامبرده بدون نقص می باشد و از کارایی خوبی برخوردار است."

پیام تشکر علی اکبر محسنی ازتعاونی مسکن آرمان اسکان ایرانیان تهران

"نظر به استفاده این تعاونی از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال , ضمن تشکراز بخش پشتیبانی رضایت خود را از نرم افزار فوق اعلام می کند."

پیام تشکر محسن عبدالهی از موسسه حقوقی هما حامیان دادخواه تهران

"ضمن قدردانی و سپاس از راه اندازی سیستم ارسال پیامک توسط آن شرکت محترم به دلیل خدمات همیشگی و کارایی نرم افزار ارائه شده بدین وسیله مراتب قدردانی خود را اعلام می نماییم."

پیام تشکر محمد رضا حسن زاده از آموزشگاه امور مالی و بازرگانی بازارسازان تهران

"تجربه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک طراحی شده توسط برنامه نویسان آن شرکت معظم , ما را بر آن داشت کهمراتب تقدیر و تشکر خود از پرسنل آن شرکت را اعلام داریم."

پیام تشکر خانم شهرزاد رحمتی از مدرسه نرم افزار تهران

"اینجانب شهرزاد رحمتی مدیر مدرسه نرم افزار معماری , بدین وسیله رضایت خود را از محصول شما اعلام نموده و از همکاری صمیمانه و پشتیبانی دلسوزانه جنابعالی که ما را در رسیدن به اهداف فرهنگی این مرکز در جهت اطلاع رسانی بسیار یاری نمودید سپاسگزارم و مراتب قدردانی را از شما و همکارانتان بجا می آورم"

پیام تشکر آقای رهنورد از پخش بلبرینگ امبران تهران

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی در جهت کمک به صنعت و رونق کسب و کار در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل , مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران در شرکت ایران بلبرینگ و رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان را خدمت شما ابراز می دارم. "

پیام تشکر آقای روزی خوار از شرکت توان صنعت آردین تهران

"ضمن تشکر از حسن توجه جنابعالی و سایر همکاران محترم ،به استحضار میرساند پیرو درخواست ارسال یک دستگاه جی اس ام مودم به همراه نرم افزار ارسال پیامک انبوه متعلق به شرکت تحقیقات کاربردی فراجهش شمال ، کارشناسان شرکت توان صنعت آردین ضمن به کارگیری این نرم افزار در امور تبلیغاتی خود مراتب رضایت و تشکر خود را کتبا به مدیریت آن شرکت محترم اعلام می دارد."

پیام تشکر آقای علی رستگار از شرکت مشاوره هزاره سوم تهران

"باعث افتخار ما بوده که در یکسال و نیم گذشته , از نرم افزار ارسال پیامک شرکت شما برای مدیریت باشگاه مشتریان نشرچشمه و باشگاه مشتریان کافه رمنس استفاده کرده ایم و این نرم افزار از کارایی لازم برخوردار بوده است."

پیام تشکر آقای مرتضی رضایی مدیریت دپارتمان علمی آموزشی ای نماد تهران

"مراتب تشکر و قدردانی خود را با اعلام رضایت کامل از نرم افزار ارسال پیامک آسان در کمک به جهت ترویج امور آموزشی اعلام می نماید."

پیام تشکر آقای مهران رهنما از دفتر پیشخوان خدمات دولتی اسلام شهر تهران

"نظر به استفاده این دفتر از خدمات ارزنده شرکت فراجهش شمال و نرم افزار پیام رسان , ضمن تشکر از پشتیبانی بی نقص , رضایت کامل خود را از نرم افزار فوق و پشتیبانی آن اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای مهران شاهسوند ازشرکت توان خودرو تهران

"بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از نرم افزار پیامک آسان و همچنین خدمات پس از فروش بسیار عالی شما و همکاران را اعلام می دارم."

پیام تشکر آقای کامران واعظی ازشرکت ایران مدیا تهران

"بدین وسیله مراتب قدردانی و رضایت خود را از نرم افزار سودمند ارسال پیامک انبوه از طریق مودم های جی اس ام اعلام می دارد.قابلیتها و امکانات منحصر بفرد نرم افزار باعث گردید تا بتوانیم بسیاری از مشکلات مربوط به ارسال پیامک به مشتریان شرکت را حل و فصل نماییم ."

پیام تشکر آقای سعید احمدی ازشرکت گلدن جت تهران

"ضمن تشکر از حضرتعالی و پرسنل زحمت کشتان بابت طراحی و نصب نرم افزار sms ,توفیق روز افزون حضرتعالی و پیشرفت شما را از خداوند منان مسئلت داریم."

پیام تشکر فرشاد کریمی از شرکت آران سوله تهران

"با عنایت به خرید و استفاده از نرم افزار پیامک آسان و خدمات پس از فروش شرکت مطبوع و همچنین ساده بودن نرم افزار در ارائه خدمات این شرکت ,مراتب تشکر و قدردانی خود را از آن شرکت محترم را اعلام می دارد."

پیام تشکرعلیرضا ساعدی از شرکت تارا عرشیا جلوه مشهد

"صمیمانه تقدیر خود را از عملکرد منسجم , پاسخگو و متعهد شرکت فراجهش شمال اعلام داشته و ضمن تبریک برای ایجاد نرم افزاری در خور تحسین , رضایتمندی شرکت عرشیا جلوه را در خصوص پک و پشتیبانی بی نقص از محصولتان ابراز می داریم."

پیام تشکرآریا شاهی از شرکت ساختمانی و تاسیساتی خشت اول مشهد

"ضمن تقدیم سپاس جهت پشتیبانی عالی و پاسخگویی بی نقص جنابعالی آرزوی موفقیت و همچنین پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریت شما را داریم."

پیام تشکرسهیلا رحمانی از موسسه علمی رحمانی ازکرج

"به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشبرد اهداف تبلیغاتی اعلام می دارم,از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت , تداوم حضور و ارتقای کیفیت و توسعه پایدار را مسئلت دارم."

پیام تشکر بهزاد تقی پور از مرکز معاینه فنی خودروهای سبک قائم دژ کرج

"ااحتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرتعالی از بابت پنل اس ام اس و سیستم آسان مراتب تشکر و قدردانی خود را خدمت شما ابراز می دارم امید است با استعانت از خداوند متعال پیشرفت روز افزون شما را در عرصه انفورماتیک مشاهده نمائیم."

پیام تشکر سید رضا حسینی از شرکت فنی مهندسی نگارخودرو بابل

"بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس شرکت نگارخودرو را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه جناب عالی اعلام نموده و برای شما در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم."

پیام تشکر بهروز نظری از اتحادیه آجیل و خشکبار فروشان اردبیل

"با احترام بدینوسیله از مدیریت محترم شرکت فراجهش شمال جناب مهندس محمد محمدی گرجی به خاطر تولید نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه کمال تقدیر و تشکر را از طرف خود و اعضای هیئت مدیره ابراز می داریم."

پیام تشکرحمید جعفری از کافی نت طورسینا از بوشهر

"اینجانب حمید جعفری مدیریت موسسه و دفتر خدمات رایانه ای طورسینا لازم دانستم به پاس رضایت از محصول شما مراتب تقدیر و تشکر خودرا خدمتتان عرضه دارم.نرم افزار ارسال پیامک انبوه ارائه شده شما دارای کیفیت بسیار بالا، سرعت قابل قبول، هماهنگی نرم افزاری و سخت افزاری، دقت و امکانات لازم در ارسال بوده که رضایت ما را در پی داشته است.امید که بتوانید در ارائه خدمات خود به مشتریان همچون گذشته موفق وپیروز باشید."

پیام تشکر آقای ترابی نیازمندی های بازارنما همدان

"ضمن تشکر از زحمات جنابعالی در راستای تبلیغات , نرم افزار جی اس ام مودم که برای شرکت نیازمندی بازارنما بسیار مفید واقع شده , در ضمن رضایت کامل خود را در جهت استفاده از نرم افزار را کتبا اعلام می نمایم , انشاالله بتوانیم خدمات بهتری به مشتریان خود در تمامی زمینه ها ارائه نماییم."

پیام تشکر آقای محمد عزودی از شرکت آسان گشت کیش

"احتراما نظر به استفاده شرکت خدمات مسافرتی آسان گشت از نرم افزار ارسال پیام کوتاه انبوه و ضمن تشکر از پشتیبانی عالی شما از نرم افزار و رضایت کامل شرکت آسان گشت , تشکر ویژه گروه آسان گشت را پذیرا باشید."

پیام تشکر آقای مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان آزادشهر

"به استحظار می رساند اینجانب مالک خان احمدی نماینده آتیه سازان بیمه سامان نسبت به نرم افزار ارسال پیامک آسان متعلق به شرکت فراجهش شمال و همین طور از پشتیبانی قوی شما احساس رضایت مندی کامل را دارم."

پیام تشکرعلی اصغر سنگ سفیدی از آموزشگاه علمی آزاد کانون دانش آزادشهر

"احتراما ضمن قدردانی از زحمات حضرت عالی از بابت پنل اس ام اس جی اس ام مودم مراتب تشکر و قدردانی خود و مجموعه همکاران را خدمت شما ابراز می دارم."