با تولید نرم افزار، براساس نیاز و خواسته های شما ،چندین پله از رقبایتان پیشی می گیرد.بهبود کسب و کار شما هدف اصلی شرکت برنامه نویسی فراجهش شمال می باشد.

طراحی و تولید نرم افزار به سفارش مشتری

شرکت تحقیقات کاربردی فراجهش شمال (شرکت نرم افزاری فراجهش شمال) از سال 1385 شمسی بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای طیف کاملی از نرم افزار های سفارشی برون سپاری شده از طرف شرکت های مختلف را، طراحی و اجرا کرده است.فراجهش شمال همیشه روش های منعطف با نیازهای مشتری و مطابق با آخرین تکنولوژی های برنامه نویسی ارائه کرده است.یکی از توانایی های قابل توجه شرکت فراجهش شمال ، ارائه خدمات با کیفیت بالا در چرخه حیات نرم افزار می باشد .ما از طریق برآورد دقیق نیازهای کاربر و به انجام رساندن پروژه نرم افزاری در موعد مقرر رضایت شما را جلب می کنیم. مطمئنا هدف از طراحی نرم افزار بصورت سفارشی، ذخیره اطلاعات، محاسبات دقیق و با سرعت، بازیابی اطلاعات، آرشیو اطلاعات، حسابداری، و هزاران کاربرد دیگر می باشد.اگر ایده ای دارید که با ساخت نرم افزار تحت ویندوز ،در کسب و کارتان بهبود حاصل می شود می توانید آن را با شرکت برنامه نویسی فراجهش شمال در میان بگذارید تا آن ایده را به واقعیت تبدیل کنیم.

ساخت برنامه برای کامپیوتر,شرکت برنامه نویسی

چرا باید نرم افزار سفارشی برای کامپیوتر ساخت؟

شاید شما تصور کنید با نرم افزار های داخل بازار می توان نیاز هایتان را برآورده کنید اما همیشه بصورت کامل تمام نیاز های شما را برطرف نمی شود.هرشخصی به فراخور کسب و کار و استراتژی های سازمانش به نرم افزار سفارشی نیاز دارد.همچنین در بعضی موقع نیاز مشتری آنقدر منحصر بفرد و خاص می باشد که اصلا برای رفع آن نیاز ،نرم افزاری در بازار نباشد.یقینا باید براساس نیازهای اختصاصی آن شرکت یا سازمان برنامه نویسی و پیاده سازی شود.

نرم افزار های طراحی شده توسط شرکت نرم افزاری فراجهش شمال

مراحل تولید نرم افزار

ساخت برنامه برای کامپیوتر,شرکت برنامه نویسی

ایده های برنامه نویسی برای پروژه های نرم افزاری:

بعد از اینکه ایده تولید نرم افزار سفارشی، با اطلاعات و مستندات کامل توسط شما به شرکت نرم افزاری فراجهش شمال ارائه گردید، در مرحله نخست، ایده شما تحلیل می شودو نیازمندی ها، چالشها و محدودیتهای این ایده مشخص می گردد.اگر ایده از نظر اجرایی هیچ مشکلی نداشت ،نیازهای برنامه نویسی آن پروژه مشخص می گردد.مدت زمان اجرا و قیمت برنامه نویسی آن ایده مشخص می گردد.اگر مورد توافق طرفین قرار گرفت .به مرحله ثبت قرارداد می رود.

بستن قرار داد طراحی نرم افزار:

بعد از اینکه ایده برنامه نویسی اختصاصی شما بررسی کامل شد، قرار داد اجرای پروژه توسط شرکت برنامه نویسی موبایل فراجهش شمال آماده می گردد و در دو نسخه تهیه می گردد و به امضاء طرفین قرارداد می رسد.قرارداد موقعی اجرایی می شود که یک سوم از مبلغ قرار داد در موقع انعقاد قرارداد پرداخت شود.بعد از این مرحله،مستند سازی پروژه نرم افزاری شروع می شود.نیازمندی های مشتری دقیق تحلیل می شود.

شروع طراحی و تولید نرم افزار سفارشی تحت ویندوز:

روش ساخت نرم افزار سفارشی بدین صورت می باشد که بر اساس مستندات تهیه در ابتدای قرارداد طرح اولیه نرم افزار از نظر ظاهری آماده می گردد و به مشتری ارائه می گردد.بعد از دریافت نظرات مشتری براساس چارچوب قرارداد به مرحله برنامه نویسی می رود.

فرآیند تولید و پیاده سازی نرم افزار:

در این مرحله تمام کد نویسی های نرم افزار سفارشی تحت ویندوز شروع می شود، انجام برنامه نویسی در این مرحله کامل می گردد.

مراحل تست نرم افزار تولید شده:

برتری یک نرم افزار تولید شده به دیگر رقبایش کیفیت محصول می باشد به این معنی که نرم افزار در علکرش دچار مشکل نشود و نیاز کاربررا دقیق اجرا کند.تمام مراحل تست نرم افزار بر روی نسخه نهایی نرم افزار ساخته شده، آزمایش می گردد و خطاهای احتمالی پیدا و فهرست می شود.نسخه پایانی هم بر اساس ایرادات فهرست شده ویرایش می گردد و تحویل مشتری می گردد.

شرایط تسویه حساب انجام برنامه نویسی سفارشی :

  • پرداخت 30 درصد مبلغ قرار داد در موقع انعقاد قراداد(تا این مبلغ پرداخت نشود پروژه اجرائی نمی شود)
  • پرداخت 50 درصد مبلغ قرارداد در مرحله آزمایش نرم افزار
  • پرداخت 20 درصد باقیمانده مبلغ قرارداد هنگام تحویل نسخه نهایی نرم افزار تولید شده