اگر می خواهید با سعی و خطا وقتتان هدر نرود و سریع کار با نرم افزار را فراگیرید ,حتما ابتدا فیلم های آموزشی را ببینید و طبق دستوالعمل زیر نرم افزارارسال پیامک آسان را نصب کنید

دانلود نسخه PDF دستورالعمل نصب نرم افزار ارسال پیامک آسان

دستورالعمل نصب نرم افزار ارسال پیامک آسان و جی اس ام مودم دی لینک

مرحله 1

درب مودم را باز کنید و سیم کارت را بصورت دقیق وارد مودم کنید.دقت کنید که سیم کارت پین کد نداشته باشد. مودم را حتما به پورت USB پشت کیس وصل کنید.ست آپ مودم بصورت خودکار اجرا شده و مراحل نصب را next کنید.تا نرم افزار مودم اجرا شود و بالا بیاید.باید صبر کنید تا نرم افزار مودم آنتن دهی کند.


نحوه گذاشتن سیم کارت در داخل مودم جی اس ام مودم دی لینک

مرحله 2

حال که نرم افزار D-Link Connection Manager باز می باشد.توجه کنید باید حتما چراغ مودم سبز رنگ شود اگر قرمز باشد به این معنی است که مودم آنتن دهی نکرده است.برای رفع این مشکل مودم را به پورت USB دیگری وصل کنید تا چراغ سبز رنگ شود.اگر مشکل رفع نشد سیم کارت را عوض کنید.دقت کنید اگر سیم کارت را برعکس وارد کنید اگر باز این مشکل پیش آمد و توجه کنیدآیا سیم کارت صحیح وارد مودم شده است؟ باید پخ سیم کارتدر جهت صحیح وارد شود و صفحه مسی سیم کارت به سمت پایین باشد تا روی پین های مودم دقیق بنشیند. بعد از اینکه نرم افزار مودم آنتن دهی کرد وارد قسمت options شوید.در قسمت چپ دومین گزینه Text Messaging Setting (اگر زبان فارسی می باشد در قسمت تنظیمات پیامک کوتاه وارد شوید) کلیک کنید.در قسمت پایین صفحه قسمت Message Number Center (بصورت زبان فارسی شماره مرکز پیام) اگر در ابتدای شماره مرکز پیام 98+ قرار داشت آن را پاک کنید و صفر قرار دهید .(اگر سیم کارت ایرانسل باشد 09350001400 باید باشد اگر سیم کارت همراه اول باشد باید 0911001400 باشد).همچنین در قسمت New Message Save Mode گزینه Save On Usim را انتخاب کنید تا پیام های دریافتی در سیم کارت بنشیند.

مرحله 3

قبل از نصب برنامه توجه کنید که آیا Microsoft .NET Framework 4.5 در کامپیوتر شما نصب می باشد یا نه؟اگر نصب هست پس مشکلی نیست اما اگر نصب نبود می توانید از لینک زیر دانلود کنید و آن را نصب کنید.در ضمن در فولدر easy sms manager دانلود شده , دات نت فریم ورک به نام dotnetfx45_full_x86_x64 آورده شده است , که می توانید آن را نصب کنید.

مرحله 4

باید AccessDatabaseEngine نصب کنیداگر در موقع نصب خطا داد برنامه office که در کامپیوتر دارید را حذف کنید و مجددا برنامه AccessDatabaseEngine را نصب کنید و بعد می توانید برنامه office را نصب کنید.

مرحله 5

نرم افزار ارسال پیامک آسان را از لینک زیر دریافت شده را از حالت زیپ خارج کنید.(اگر از ما سی دی گرفتید داخل فولدر ست آپ نرم افزار هست).در داخل فولدر بر روی گزینه setup کلیک کنید و مراحل نصب را next کنید تا به پایان برسد.بعد از نصب هم بروی دسکتاپ و هم در program file آیکون نرم افزار قرار می گیرد.

مرحله 6

قبل از اجرا نرم افزار بر روی آیکون نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه properties را کلیک کنید و در پنجره باز شده به قسمت compatibility وارد شوید و گزینه run this program as an administrator را فعال کنید .حالا می توانید نرم افزار را اجرا کنید.پنجره زبان باز می شود.زبان فارسی را انتخاب کنید و بعد پنجره کاربری باز می شود نام کاربری را Admin و رمز عبور را 1 قرار دهید و وارد نرم افزار شوید.

مرحله 7

اکنون نرم باید در قسمت تنظیمات مودم شماره پورت مودم را از لیست انتخاب کنید و این تنظیمات را ذخیره کنید.نرم افزار بصورت خودکار بسته و مجددا باز می شود.پایین نرم افزار سمت راست آنتن مودم ظاهر می شود که نشان دهنده آماده بودن نرم افزار برای استفاده می باشد.

مرحله 8

اکنون در نرم افزار D-Link Connection Manager در قسمت Ussd مقدار شارژ سیم کارت را بدست آورید.هر مقداری بود آن را در نرم افزار ارسال پیامک در قسمت تنظیمات در قسمت شارژ سیم کارت وارد کنید و کلید شارژ را کلیک کنید.

اکنون می توانید از نرم افزار استفاده کنید.اگر نیاز به پشتیبانی دارید می توانید نرم افزار teamviewer را که در پایین لینک آن آورده شده است را بصورت personal نصب کنید تا بنده بتونم به شما پشتیبانی دهم

برای مشاهده اطلاعات نرم افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر روی عکس زیر کلیک کنید


نرم افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر