با ارسال smsانبوه از طریق نرم افزارارسال پیامک آسان,می توانید ارسال sms منطقه ای به عنوان ارسال sms تبلیغاتی برای محصولات و خدماتتون داشته باشید..

ارسال sms انبوه از طریق کامپیوتر و جی اس ام مودم

برای ارسال اس ام اس انبوه منطقه ای از طریق سیم کارت و جی اس ام مودم و نرم افزار ارسال پیامک آسان می توانید به صورت زیر عمل کنید.در این بخش شما می توانید برای ارسال انبوه sms ابتدا بازه های شماره موبایل را تعیین کنید به عنوان مثال از شماره 09111127000 تا شماره 09111128000.بعد از تعریف بازه های مختلف برای ارسال انبوه پیامک کلید "انجام" را کلیک می کنید و شماره های ارسال انبوه اس ام اس بصورت خودکار در لیست شماره موبایل ها ایجاد می شود بدین ترتیب شما می توانید از طریق ارسال انبوه پيامك تبليغاتي مشتریان جدیدی را از سراسر کشور برای محصولات و خدماتتون جذب کنید.اگر سیم کارت ایرانسل را شارژ شگفت انگیز کنید برای مبالغ بالا شارژ هدیه ایرانسلی قابل توجهی دریافت می کنید که می توانید برای ارسال انبوه پیامک رایگان استفاده کنید. یا اینکه به اجرای طرح های پیامکی می توانید ارسال پیامک انبوه ارزان انجام دهید. ارسال پیامک انبوه ایرانسل یکی از روش هایی است که برای کشف مشتریان جدید با حداقل هزینه تبلیغات اس ام اسی می باشد.در قسمت پنل ارسال پیامک انبوه شماره ابتدا و انتها را وارد می کنید و به لیست اضافه می کنید.در زیر بصورت تصویری پنل پیامک انبوه در نرم افزار ارسال پیامک آسان با gsms modem و سیم کارت شرح داده شده است. در پنل ارسال پیامک انبوه امکان تعریف تعداد شماره های تصادفی در بازه تعریف شده هم وجود دارد.مثلا در نرم افزار ارسال پیامک انبوه در بازه 09111127500 تا 09111129500 می توانید تعداد ارسالی را 500 تا انتخاب کنید و نرم افزار بصورت خودکارو تصادفی این 500 شماره را از بازه بالا انتخاب می کند و به لیست شماره ها اصافه می کند. ارسال اس ام اس انبوه یک از جذاب ترین تبلیغات برای شرکت های خصوصی و دولتی می باشد، آنها از این طریق مشتریان جدید زیادی را بصورت یکجا و باسرعت به سمت محصولاتشان هدایت می کنند.نکته ای که برای ارسال پیام انبوه دقت شود این است که به هیچ عنوان یک پیام تبلیغاتی را دوبار به یک بازه ارسال نکنید.دلیلش این است وقتی در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک نفر در آن بازه ارسالی دوبار پیام تبلیغاتی شما را دریافت کند باعث ضد تبلیغ برای برند و شرکت شما می شود و ممکن است آن مشتری را برای همیشه از دست دهید.چه محصولاتی برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه مناسب می باشند؟ اس ام اس انبوه برای مصحولات و خدماتی خوب هست که برای استفاده عموم مناسب باشد به عنوان مثال شما یک خودکار یا یک دستمالی دارید می خواهید با اس ام اس انبوه تبلیغاتی به دیگران معرفی کنید .درصد جذب مشتریان برای این محصول بالاست اما اگر یک ژنراتور برق دارید و بخواهید از طریق پنل ارسال اس ام اس انبوه تبلیغ کنید بهره¬وری بسیار پایینی دارید یا حتی هیچ نتیجه ای نمی گیرید.در ضمن برای استفاده از پنل اس ام اس انبوه سعی کنید بازه شمارهها با نوع محصولی که برای تبلیغات انتخاب می کنید کاملا متناسب باشد.


ارسال sms انبوه ، ارسال smsانبوه ، ارسال اس ام اس انبوه ، ارسال انبوه sms

ارسال انبوه اس ام اس ، ارسال انبوه پیامک ،ارسال انبوه پیامک رایگان ،ارسال انبوه پيامك تبليغاتي

ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک انبوه ارزان ، ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت ،ارسال پیامک انبوه ایرانسل ،ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ، ارسال پیامک انبوه رایگان


برای مشاهده اطلاعات نرم افزار ارسال پیامک گروهی با کامپیوتر روی عکس زیر کلیک کنید


نرم افزار ارسال پیامک گروهی با کامپیوتر