ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

فیلم نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

سلام دوستان عزیز

چرا شما به فکر ارسال پیامک انبوه با سیم کارت افتادید؟

درست فهمیدید

شما هزینه های زیادی برای ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره های تبلیغاتی کرده اید و بعلت نرسیدن پیامک تبلیغاتی به دست گیرندگان، به بازدهی مطلوب تبلیغاتی نرسیده اید و به این نتیجه رسیده اید که بودجه تبلیغاتتان به هدر رفته است و تصمیم گرفتید که از طریق سیم کارت ارسال پیامک انبوه کنید.

پیامک از طریق سیم کارت چه مزیتی به روش ارسال پیامک اینترنتی دارد؟

1- ارسال پیامک از طریق شماره سیم کارت در نزد بیننده تاثیر بیشتری دارد.
2- ارسال پیامک از طریق سیم کارت وابسته به یک شماره نیست.
3- پیامکی که از طریق سیم کارت ارسال می شود حتما به گیرنده می رسد.
4- هزینه های ارسال اس ام اس از طریق سیم کارت از دیگر روش ها پایین تر است.
5- در ارسال پیامک با سیم کارت دیگر نیاز نیست شماره مشتریانتان را در سایت ذخیره کنید.
6- در اسال پیامک با سیم کارت نیاز به اینترنت ندارید.
7- رسیدن یا نرسیدن پیامک تحت کنترل شماست و گزارشات ارسال دقیق می باشد.

خوب شما هم به کیفیت ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق سیم کارت پی بردید.

چرا فکر می کنید با گوشی موبایل شخصی نمی توانید ارسال پیامک انبوه کنید؟ا

روش شگفت انگیز تعویض روغنی برای افزایش 60 درصدی مشتریان و کنار زدن رقیبانش

1- نمی توانم از فایل اکسل شماره ها را وارد کنم
2- دفترچه تلفن موبایل خیلی محدود هست
3- تعداد شماره های زیادی را نمی توانم در قسمت ارسال پیامک وارد کنم
4- در موقع ارسال پیامک زیاد گوشی موبایل قفل می کند
5- در موقع ارسال پیامک گوشی زنگ می خورد و ارسال پیامک ناقص می شود
6- در موقع خاموش شدن ناگهانی گوشی یا قفل کردن گوشی من نمی دانم تا چه شماره ای از لیست موبایل ارسال پیامک شده است.

سلام

خوب ما مزایای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را می دانیم اما با گوشی نمی توانیم ارسال پیامک انبوه کنیم از چه روشی باید استفاده کرد؟ ما برای نیاز شما، نرم افزار ارسال پیامک آسان طراحی کرده ایم. این نرم افزار همراه با یک سخت افزار بنام جی اس ام مودم ارائه میشه، که داخلش سیم کارت قرار می گیره، و از طریق پورت USB به کامپیوتر شما متصل می شه و شما از این طریق می تونید به روش های مختلفی در نرم افزار ارسال پیامک آسان ، پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید. برای استفاده ، ابتدا درب جی اس مودم را به این شکل باز می کنید سیم کارت را داخلش قرار می دید به پورت usb وصل می کنید بعد از نصب نرم افزار مودم و نرم افزار ارسال پیامک آسان در کامپیوترتان شروع به ارسال پیامک می کنید.

خوب شما می پرسید کاربرد این نرم افزار چیه؟

من می تونم به عنوان مثال چند کاربرد این نرم افزار را برای شما عنوان کنم
1- ارسال پیامک گروهی به مشتریان سابق بابت محصولات ،خدمات و تخفیفات جدید
2- ارسال نمرات دانش آموزان به والدین
3- دعوت به جلسه و همایش ها
4- تبلیغات محصولات و خدمات بصورت ارسال پیام انبوه
5- دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان
و اینکه هرشرکت و سازمانی می تونه از این نرم افزار برای اطلاع رسانی و تبلیغات استفاده کند. مطمئنا بازم می پرسید این نرم افزار چه امکاناتی دارد؟ در ادامه بصوت خلاصه امکانات نرم افزار را برای شما در این فیلم شرح می دم.

دفترچه تلفن

در این بخش می تونید گروه های مورد نظر را ایجاد کنید. امکان ویرایش ،حذف ، حذف کلی گروه ها هم وجود دارد. در این بخش از نرم افزار می تونید ،یک مخاطب جدید با اطلاعات کامل را وارد کنید در ضمن شما می توانید ویژگی های مورد نظر خودتان را ،در این قسمت به دفترچه تلفن اضافه کنید. مثلا شرکت را می تونید اضافه کنید امکان ویرایش، حذف،حذف کلی مخاطبین،اضافه کردن به گروه وجود دارد. همچنین در این بخش می توانید مخاطبین را از طریق کپی پیست، بصورت مستقیم در ستون های هر ویژگی وارد کنید و یا اینکه از شماره ها را از فایل txt یا فایل اکسل وارد کنید شما می تونید از این قسمت از دفترچه تلفن خروجی فایل اکسل هم بگیرید.

ارسال پیامک گروهی

در این قسمت می توانید بصورت مسقیم شماره ها را تایپ کنید. یا اینکه شماره ها را از فایل Txt یا فایل اکسل کپی پیست کنید. در این قسمت متن پیام را بنویسید یا اینکه از پیش نویس پیام انتخاب کنید. و در این قسمت کلید ارسال را کلیک کنید تا ارسال پیامک شروع شود. هم چنین می توانید شماره ها را از این قسمت از دفترچه تلفن و گروه مورد نظر انتخاب کنید. در این بخش از نرم افزار ارسال نظیر به نظیر هم وجود دارد. اگر بخواهید به لیستی از شماره هایی که در فایل اکسل ، وجود دارند. پیام های متفاوت ارسال کنید. مانند این فایل اکسل را می سازید و مسیر آن را به قسمت نظیر به نظیر می دهید. نرم افزار بصورت خودکار برای هر شماره ،پیام مورد نظر آن را می سازدو ارسال می کند. در این قسمت از نرم افزار می توانید ارسال پیامک انبوه و سریالی داشته باشید. بدین صورت شماره شروع و پایان را می دهید. نرم افزار بصورت خودکار لیست شماره ها را ایجاد می کند. و به این شماره ها پیام ارسال می شود. در حالت زماندار می توانید تاریخ و زمان را انتخاب کنید تا پیام در تاریخ و زمان مقرر ارسال شود.

برای اطلاعات بیشتر بابت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت فیلم ابتدای اول این صفحه را ببنید