مدت زمان ارسال پیامک با سیم کارت و جی اس ام مودم

روش نوشتن اس ام اس تبلیغاتی تاثیرگذار

زمان و سرعت ارسال پیامک ,موضوعی است که همیشه مورد سوال همه کاربران نرم افزار ارسال پیامک آسان با جی اس ام مودم و سیم کارت است. هر پیامک فارسی 70 حرف و انگلیسی 160 حرف می باشد ارسال پیامک تک صفحه ای از طریق سیم کارت در هر جای دنیا بصورت معمول بین 3 الی 5 ثانیه طول می کشد,اما این زمان می تواند کمتر یا بیشتر هم شود .موارد زیر که در پایین فهرست شده است در زمان ارسال پیامک از طریق سیم کارت تاثیر گذار می باشد.

  • زمان ارسال پیامک:معمولا در صبح سرعت ارسال پیامک بالاتر از عصر و غروب می باشد.بهتر است شروع ارسال پیامک از ابتدای صبح بین ساعت 8 تا 9 باشد
  • تاریخ ارسال اس ام اس:اگر روزی که پیام ارسال می شود مصادف با اعیاد و مناسبت خاصی باشد و در آن روز حجم ارسال پیامک بالا باشد, مطمنا زمان ارسال پیامک افزایش می یابد
  • مکان :در شهر هایی که شبکه تلفن همراه در آن منطقه ضعیف می باشد در نتیجه ارسال پیامک با کندی صورت می گیرد.توجه کنید با ارسال یک پیام تک صفحه ای نمی توان سرعت ارسال پیامک در آن منطقه را بدست آورد بلکه باید 1000 پیام در حال ارسال داشته باشید بعد متوجه سرعت ارسال پیامک در منطقه خودتان شوید.
  • سیم کارت:زمان ارسال پیامک دراپراتورهای مختلف متفاوت می باشد, تجربه ما نشان می دهد سیم کارت ایرانسل از همه سیم کارت ها در ارسال پیامک انبوه, سریعتر و با کیفیت تر می باشد.
  • متن پیامک:به تناسب تعداد صفحات متن پیامک, زمان ارسال پیامک چندین برابر می شود.پس بهتر است هر چه بیشتر متن پیامک خلاصه شود و تبدیل به یک صفحه گردد.

برای مشاهده اطلاعات دستگاه ارسال پیامک روی عکس زیر کلیک کنید


دستگاه ارسال پیامک