راز فروشگاه لوازم آرایشی و پوستی برای افزایش فروش از طریق ارسال پیامک چیست؟

راز فروشگاه لوازم آرایشی و پوستی برای افزایش فروش از طریق ارسال پیامک چیست؟

صدای مشتری که از سخت افزار ارسال پیامک با سیم کارت برای تبلیغات استفاده می کرد را لطفا گوش دهید.

سلام حالتون خوبه؟ من گرجی هستم
خوبین مهندس
قربونت برم، سلامت باشین، مزاحم وقتتون نیستم که؟
نه خواهش می کنم مهندس جان

می خواستم ببینم الان از دستگاه ارسال پیامک که با جی اس ام مودم که که ما برای شما فرستادیم، اگر یادتون برای شرکت فراجهش استفاده می کنید؟ چطوریه؟ نظرتون چیه؟ اصلا رضایت دارید؟
اره پنل را استفاده می کنم خیلی خوبه، فقط یه مشکل که هست،
واقعیتش شرکت ایرانسل فکر کنم بعد از 500 اس ام اس نه 200 تا اس ام اس ارسال می کنیم سیم کارت را بلاک می کنه. این یکمی اذیت می کنه والا دستگاه خیلی خوبه، خیلی راضیم از این دستگاه.

کلا شما از ارسال پیامک از چه کاری استفاده می کنید؟ می خوام به شما مشاوره بدم و راهنماییتون کنم.
چه محصولی را تبلیغ می کنید.

محصول نیست ما معمولا جشنواره هامون را تبلیغ می کنیم، جشنواره های محصولات آرایشی و پوستی هستش صنف ما ما این موارد را تبلیغ می کنیم.

معرفی جشنواره های فروش از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت
حالا روزانه می فرستید؟ هفتگی می فرستید؟ چطوری می فرستید؟ می خوام بدانم که به شما بگم چیکار کنید.
ما بعضی وقتها، اخیرا یعنی درواقع، چون سایتمون را راه اندازی کردیم، بخاطر همین مجبوریم برای افزایش بازدید سایتمون، تقریبا روزانه ارسال کنیم.

ببینید یه نکته هست، من می خوام بهت بگم، اینه که اگر مثلا آدرس سایتتون هست یا آدرس اینستاگرامتون، مشتریان ما همین کار را می کنند، میان چی کار می کنند؟ 5 تا 6 تا 10 تا سیم کارت می گیرند به تناسب اون تعداد ارسال که می خوان بکنند مثلا الان محدودیت روی سیم کارت گذاشتند شما می توانید مثلا 100 اس ا س ام س با سیم کارت شماره 1 ارسال کردید آن سیم کارت را در بیارید استراحت بدید، حداقل 4 الی 5 روز استراحت بدید یعنی فرداش دوباره با ارسال نکنید.

خوب اون سیم کارت را استراحت می دید، بعد سهمیه بعدی ارسال را با سیم کارت شماره 2 انجام بدید 70 یا 80 تا یا 100 تای بعدی را با سیم کارت دومی انجام بدید و همین طور سیم کارت سومی ، چهارمی ، پنجمی، توی یک چرخه ارسال یعنی میشه گفت روزانه، هر روز اس ام اس می فرستید اما خوب یک سیم کارت حداقل یک هفته استراحت می کنه و در ضمن در نظر داشته باشید اگر مثلا شما مبنای ارسال می خواهید 100 اس ام اس باشه اگر محتوای پیام شما دو اس ام اسی بشه، میشه 200 اس ام اس، مبنای مخابرات پیام های یک صفحه ای می باشد اگر به شما گفتند 200 تا در روز باید ارسال کنید.
البته باید از 100 تا کمتر بفرستید. تا این اتفاق نیوفته، مشتریان ما این شکلی عمل می کنند.

بعد بابت محتوای پیامک شما چه جوری عمل می کنید؟ خود محصول را تبلیغ می کنید یا آدرس وب سایتتون تبلیغ می کنید؟
آدرس وبسایتمون را تبلیغ می کنیم آفرین، ببینید اگر بخواهید مدام به همه، شاید شما 5000 تا شماره مشتری داشته باشید هر تعدادی که مشتری دارید، مدام هر روز به همه مشتریان بفرستید، مطمئنا مشکل ایجاد می کنه، شما بهتره که مشتریانتون را هدایت کنیم به صفحه وب سایت یا اینستاگرامتون، که آنها آنجا مدام خودشون پیگیر باشند.

شما اگر بخواهید مدام برای هر محصول برای مشتری پیامک ارسال کنید، مطمئنا برایش آزار دهنده است. اما وقتی آنها را هدایت می کنید به سمت صفحه اینستاگرام یا وبسایتتون ، چون مشتری خودش آنها را دنبال کند مطمئنا برنامه ها و محصولات جدید را ببینه و به این شکل عمل کنید به نظر من بهتره.

ارسال پیامک تبلیغاتی برای تبلیغات و معرفی وب سایت
می خوام بدونم شما ارسال پیامک چقدر نتیجه گرفتید؟ به همان تعداد کمی هم که با سیم کارت ارسال پیامک تبلیغاتی می فرستید نتیجه اش چطور بوده است؟
آقای گرجی ما درواقع ما دو مدل ارسال داریم. یک مدل ارسال با پنل اینترنتی هست که اون را داریم که از اونجا ارسال می کنیم و آنهای که دریافت پیامک تبلیغاتی را بلاک کردند از طریق همین پنل شما که با سیم کارت هست ارسال می کنیم، درواقع ما یک کاری کردیم که پایگاه داده ای حدود 25000 نفری داریم از مشتریانمون، یه کاری می کنیم که تمام 25000 نفر پیام تبلیغاتی ما را ببینند، چون امکانات خوبی، شما در نرم افزار ایجاد کردید، بخاطر همین ما خیلی راضی هستیم.
خوب خداروشکر

روزانه با سیم کارتهاتون چه تعداد ارسال می کنید؟
ما الان 6 تا سیم کارت داریم تقریبا ، دقیقا همانطور ه شما گفتید عمل کردیم، استراحت می دیم به سیم کارتها در واقع.ما حول و هوش هفتگی تقریبا 1000 تا اس ام اس می فرستیم.

خوب خداروشکر اینجوری که می فرستید، سیم کارتتون دچار مشکل نشده؟ نه 2 تا سیم کارت مشکل پیدا کرده ، ما حالا تجربه پیدا کردیم که از این 6 تا سیم کارت چطور استفاده کنیم.
حالا می تونی تعداد سیم کارت بیشتری هم خرید کنی و با تعداد بیشتری سیم کارت ارسال پیامک کنید و یه کار دیگه ای هم که مشتریان ما انجام می دهند، ارسال پیام هوشمند هست.
اگر محتوای پیام تکراری نباشد یعنی برای هر مشتری یک محتوای مجزا ارسال کنید، احتمال مسدود شدن ارسال پیامک سیم کارت خیلی کمتر می شود.

ارسال هوشمند را شما آشنا هستید؟
نه دقت نکردم.
ببینید در متن پیام برای هر کسی با نام ونام خانوادگی آن شخص پیام ارسال شود. مثلا اگر برای من می فرستید پیام این شکلی ارسال شود سلام آقای محمدی رژ لب جدید رسید سلام جناب احمدی رژ لب جدید رسید.
مثال می زنم به این شکل ارسال می کنید.
یعنی برای هر شخص با نام و نام خانوادگی اش ارسال شود، تا اینکه محتوا تکراری نباشه، چون مخابرات نسبت به محتوای تکراری هم حساس هست. اما اگر به سیم کارتها استراحت می دهید خیلی بهتر عمل می کنه. اره بهتر شده ، خیلی بهتر شده است.چون دیگه ما الان سیم کارت سوخته ای نداریم. آن 6 تا سیم کارت را در واقع هوشمندانه استفاده کردیم. خوب خداروشکر

ارسال پیامک تبلیغاتی با نام خانوادگی مخاطب به مراتب تاثیر گذار تر از یک پیامک تبلیغاتی بدون نام خانوادگی است به نظر خودت این محصولی که برای ارسال پیامک با سیم کارت خرید کردین واقعا از نظر پولی ارزش داشت؟برگشت سرمایه و افزایش فروش داشتید؟
مطمئنا داشتیم، ما همیشه دنبال یک پلتفرمی هستیم که بتوانیم پیام ها را به مخاطب برسونیم. این محصول درواقع یک چیز خیلی خوبیه، که حتی به آنهایی که دوست نداشتند پیام های تبلیغاتی هم دریافت کنند، ما بنحوی پیاممون را رسونیدم. بهشون اعلام کردیم که وب سایتمون هستش. یعنی درواقع اگر این محصول شما نبود کار خیلی سخت می شد.
ما جالبه 25000 مخاطبین که داریم تقریبا 7000 نفر را از طریق پنل های اینترنتی ارسال می کنیم بقیه اش را داریم از نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت شما ارسال می کنیم.

ارسال پیام از طریق سیم کارت برای مخاطبین بیشترین تاثیر را داشته است. اینجوری که خیلی به نفع شما شده است.
اره خوب، بخاطر همین می گیم خیلی راضی هستیم.
خوب خداروشکر، پس خداروشکر از این محصول راضی هستید، این برای ما امیدوارکننده و لگرم کننده هست.
دستتون درد نکنه، خیلی فوق العاده است. ما واقعا راضی هستیم، من به عنوان کارمند اینجا هستم، شاید در آینده من یک شرکت راه اندازی کنم، مطمئن باشید از محصول شما استفاده خواهم کرد، این را از ته دلم می گم. حدقل ما را هم به دوستان پیشنهاد بدید. برای ارسال پیامک تبلیغاتی از سیم کارت استفاده کنند.

بعد در ضمن اجازه دارم مکالمه ای که کردیم، داخل وبسایتم قرار بدهم؟
بله،پس بی زحمت اطلاعات من را از فایل حذف کنید
با تشکر


محمد محمدی گرجی مدیرعامل شرکت فراجهش شمال
برای مشاوه و راهنمایی در خدمتم حتما تماس بگیرید