ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای نمایندگان مجلس

با پیامک هوشمند تا 50 درصد بهره وری پیامک تبلیغاتی را افزایش دهید.

انتخابات مجلس شورای اسلامی در راه است.

اسفند سال 1398 انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود. رقابت بین نامزدهای انتخاباتی شدید و داغ می گردد. در این بین کاندیداهایی گوی سبقت را از دیگران می ربایند که به بهترین وجه ممکن از امکانات تبلیغاتی استفاده کنند.

یکی از روشها و امکانات تبلیغاتی، ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد.
کاندیداهای محترم معمولا جلسه های مختلف با مردم و طرفدارانشان در مکان های مختلف می گذارند.
با این روش به مردم درباره طرح ها و ایده هایشان اطلاع رسانی می کنند.این یک روشی برای تبلیغاتی می باشد.
از پوستر، بروشور، و عکس های تبلیغاتی هم استفاده می کنند.

البته روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. اما ساده ترین روش تبلیغاتی برای نمایندگان مجلس، ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی به طرفداران برای جمع شدن در جلسات مختلف مهمترین کاربرد پیامک برای نامزدهای انتبخاباتی می باشد.تاریخ، زمان و مکان جلسه از طریق ارسال اس ام اس گروهی به اعضا و طرفداران نماینده مجلس و شورا ارسال می گردد، و طبق آن مردم در آن جلسه شرکت می کنند.

دیگر کاربرد ارسال sms انبوه برای نمایندگان مجلس، جذب طرفداران جدید می باشد. با ارسال پیامک انبوه به شماره های یک شهر یا روستا می توان نظر مردم را به سمت آن نماینده مجلس جذب کرد، و با این روش مردم با آن شخص و برنامه هایش آشنا می شود.
یکی دیگر از کاربردهای پیامک برای نمایندگان مجلس، ارائه دستورهای کاری به مشاوران تبلیغاتی بصورت یکجا می باشد.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی برای نمایندگان مجلس و شوراها چه برتری نسبت به دیگر روش های ارسال پیامک تبلیغاتی دارد؟

معمولا در تعیین شده نامزدهای انتخاباتی می توانند تبلیغ کنند، و بعد از آن زمان امکان تبلیغات وجود ندارد. اما از طریق سیم کارت می توانید تا آخرین لحظات برای متمرکز کردن افکار طرفداران به سمت خود استفاده کنید.
ارسال پیامک با سیم کارت برای تبلیغات انتخابات مجلس و شوراها مزیت دیگری هم دارد و آن این است که هزینه آن نسبت به هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره های 3000 اینترنتی مقرون به صرفه تر و ارزان تر می باشد

نکته مهم این است که بخش بزرگی از صاحبان سیم کارت، دریافت پیام تبلیغاتی را مسدود کرده اند و اگر شما از طریق شماره های 3000 اینترنتی ارسال کنید ممکن از 90 درصد افراد پیام تبلیغاتی شما را دریافت نکنند اما اگر ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت انجام دهید، توسط کاربران مسدود نمی شود و همه می توانند آن پیامک را مشاهده کنند چون با شماره سیم کارت ارسال می شود.

به کاندیدا های نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورا ها توصیه می کنم از سامانه ارسال پیامک انبوه با سیم کارت برای تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کنند، مطمئنا نتیجه مطلوب را دریافت می کنند.

برای مشاهده اطلاعات سامانه ارسال پیامک به بلک لیست روی عکس زیر کلیک کنید


سامانه ارسال پیامک انبوه