7 روش شگفت انگیز استفاده از ارسال پیامک برای افزایش فروش

7 روش شگفت انگیز استفاده از ارسال پیامک برای افزایش فروش

سلام دوستان عزیز
من محمد هستم
وقت شما بخیر
طی این چند سال که در زمینه تبلیغات فعالیت دارم، متوجه روش های جالبی برای استفاده از رسانه ساده پیامک برای افزایش فروش شده ام که می خواهم این تجربه خودم را با شما به اشتراک بگذارم. مطمئنا شما هم می توانید از هر کدام از روشهایی که مرتبط با کسب و کار شماست، برای افزایش فروش استفاده کنید.
اطلاع رسانی جشنواره

1-اطلاع رسانی جشنواره از طریق ارسال پیامک با سیم کارت

خوب معمولا شرکت ها به سه دلیل جشنواره تعیین می کنند، اول بخاطر تغییر فصل باید محصولات جدید خریداری کنند، و باید محصولات قبلی را ارزان کنند تا سریع فروخته شود، بنابراین جشنواره اعلام می کنند. در حالت دوم بخاطر مناسبت های ملی و مذهبی برای افزایش فروش جشنواره تخفیف برای محصولات اعلام می کنند.
در حالت بعدی ممکن است آن شرکت فروش کمی داشته است و برای افزایش فروش درصدی تخفیف برای محصولات در بازه زمانی خاصی اعلام می کند تا حجم فروش افزایش یابد.
با اعلام جشنواره و تخفیف قیمت محصولات مشتریان رغبت بیشتری برای خرید محصولات پیدا می کنند. خوب سوال اینجاست که چطور مشتریان راجع به جشنواره فروش مطلع شوند.
راه های مختلفی مانند سایت و شبکه اجتماعی برای اطلاع رسانی جشنواره ها وجود دارد اما در کنار این روش ها می توان از طریق پیامک با استفاده از نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر اطلاع رسانی کرد.
می خواهم کمی راجع به انتخاب مشتریان برای ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت توضیح دهم. مطمئنا شما سه دسته مشتری دارید

مشتری سرد
مشتری سرد به کسی می گویند که هنوز با خدمات شما آشنا نشده است و از طریق سایت به اطلاعات محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا می کند، خوب این افراد در مرحله آشنایی با محصول هستند، و با خواندن دقیق اطلاعات تصمیم می گیرند در آینده از این محصول خریداری کنند، خوب اگر در صفحه سایت اطلاعات جشنواره را قرار دهید مناسب می باشد.

مشتری معتدل
این نوع مشتری اطلاعات شما را در سایت خوانده است و حتی یک مرحله بالاتر رفته و وارد شبکه اجتماعی شما مثلا اینستاگرام شده است و از آنجا می خواهد اطلاعات بیشری کسب کند، مطمئنا اگر در صفحه اینستاگرام شرکت جشنواره را اعلام کنید نتیجه خوبی برای فروش می گیرید.

مشتری داغ
مشتریانی هستند که از قبل چندین بار از خدمات و محصولات شما استفاده کرده اند و کاملا به شما اعتماد دارند، من پیشنهاد می کنم که از طریق نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر به شماره موبایل این افراد راجع به جشنواره اطلاع رسانی کنید.چون این افراد شاید به سایت شما یا شبکه اجتماعی شما در آن بازه زمانی جشنواره دسترسی نداشته باشند اما چون مشتریان دست به نقد می باشند و پیامک هم یک رسانه دست به نقد می باشد به این افراد حتما از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید تا فروش بالایی از جشنواره داشته باشید.

معرفی جشنواره های فروش از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

2-خبر دادن راجع به مقاله های جدید با نرم افزار ارسال اس ام اس انبوه

یکی از راه های دیگر برای جذب مشتری ارائه مقالاتی در پیرامون محصولات می باشد. من این مساله را با یک مثال شرح می دهم. تصور کنید شما یک لباس فروشی دارید. مشتریان خودتان را مرتب دارید و همچنین لیست شماره مشتریان را جمع آوری کرده اید چه آنهایی که از شما خرید کرده اند و چه افرادی که از شما خرید نکرده اند و اما به فروشگاه شما مراجعه کرده اند.
دلایل افرادی که از شما خرید نکرده اند ممکن است مختلف باشد، در اینجا نمی خواهم در مورد آن دلایل صحبت کنم اما این افراد جزوه مشتریان سرد می باشند. هنوز به شما اعتماد نکرده اند. یکی از روش های جذب مشتری ارائه تجربه های باکیفیت از طریق مقالات می باشد.
مثلا شما یک مقاله با کیفیت طراحی می کنید با عنوان "5 نکته راجع به نحوه انتخاب لباس مناسب فصل زمستان برای کودک" خوب این مقاله به اطلاعات مشتری کمک می کند و با این روش می توان اعتماد مشتری سرد را به سمت خودتان بیشتر جلب کنید. البته این مقاله را در سایت وشبکه اجتماعی قرار می دهید و مطمئنا مشتریان معتدل و داغ هم آنها را مطمالعه می کنند.

اما چرا باید مقاله ها را از طریق نرم افزار ارسال پیامک با سیم کارت به مشتری سرد خبر دهیم؟
چون مشتری داغ و معتدل با خدمات شما آشنا می باشد و احتمال خواندن آن مقاله در سایت و شبکه اجتماعی بیشتر از مشتری سرد می باشد. مشتری سرد ممکن است آدرس وبسایت یا شبکه اجتماعی شما را فراموش کرده باشد، بنابراین برای افزایش اعتماد مشتری سرد می توان، از طریق نرم افزار ارسال پیامک انبوه راجع به مقالات جدید اطلاع رسانی کرد و از این طریق تمایلش برای خرید محصولات افزایش یابد.
اطلاع رسانی مقالات از طریق ارسال پیامک

3-اطلاع رسانی از طریق ارسال اس ام اس راجع به محصولات جدید مرتبط و هم گروه محصولات فروش رفته

ممکن است برای استفاده از یک محصول نیاز به یک سری محصولات جانبی دیگر هم باشد، به عنوان مثال شما به فروشگاه لباس مراجعه می کنید و کلاه مخصوص زمستان خریداری می کنید و همچنین شال گردن هم می خواهید اما فروشگاه آن را موجود ندارد. شال و کلاه محصولاتی هستند که معمولا با هم خریداری می شوند، اگر مشتری یکی از آنها را قبلا از شما خرید کرده باشد و حالا شما محصول دومی را در فروشگاه آوردید، یقینا مشتری که محصول اولی را خرید کرده است احتمال بیشتری برای خرید محصول دوم دارد، بنابراین می توان از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به مشتریان راجع به محصول دوم اطلاع رسانی کرد تا آن محصول به سرعت فروش رود.
اطلاع رسانی از طریق ارسال اس ام اس راجع به محصولات جدید مرتبط و هم گروه محصولات فروش رفته

4-پیگیری مشتری هایی که از شما خرید نکرده اند از طریق ارسال پیامک

مشتری ها به دلایل مختلف ممکن است از شما خرید نکنند و نمی توان خیلی خلاصه اینجا دلایل را شرح داد، اما افرادی که چند بار به فروشگاه شما سر می زنند و راجع به یک محصول از شما می پرسند یا افرادی که از طریق سایت با شما تماس می گیرند و در طول هفته چند بار با شما تماس می گیرند این ها مشتریانی هستند که در حین جمع آوری اطلاعات بیشتری از محصول و خدمات شما هستند و ارسال پیامک یادآوری راجع به محصولات به این افراد می تواند تمرکز این افراد را به محصول شما افزایش دهد و تا 20 درصد این افراد تبدیل به خریدار شوند. پیگیری مشتری هایی که از شما خرید نکرده اند از طریق ارسال پیامک

5-اطلاع رسانی بابت رسیدن محصولات سفارش داده شده

مشتریانی هستند که دائم از شما خرید می کنند و بابت محصولاتی که نیاز دارند و در فروشگاه های دیگر پیدا نکردند به شما سفارش اختصاصی می دهند. بعد از رسیدن سفارش آنها می توانید از طریق ارسال پیامک با سیم کارت با نرم افزار ارسال پیامک به آنها اطلاع رسانی کنید. با این روش محصولات سفارش داده شده به سرعت فروخته می شود.
 اطلاع رسانی بابت رسیدن محصولات سفارش داده شده از طریق پیامک

6-ارسال پیامک تبریک تولد و ازدواج همراه با تخفیف مناسب جهت فروش محصولات

مردم به تاریخ تولد و ازدواج خودشان بسیار اهمیت می دهند، شما می توانید از این ارزش برای افزایش فروش استفاده کنید. خوب شاید همه به این مورد واقف باشند اما نمی دانند که چطور باید روشی ایجاد کنند که از تاریخ تولد مشتری باری افزایش فروش استفاده کنند.
راهکار به این شکل می باشد که می توانید به مشتری اعلام کنید که اگر تاریخ تولد را به ما اعلام کنید می توانید از 20 درصد تخفیف هدیه تولد بهره مند شوید. تاریخ تولد و شماره مشتری را در نرم افزار ارسال پیامک انبوه با سیم کارت وارد می کنید و متن پیام تبریک تولد و یا ازدواج همراه با تخفیف را تعیین می کنید و نرم افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر خودش در موعد مقرر پیام را ارسال می کند.
خوب با این روش شما در طی سال مشتریان را به سمت فروشگاه خودتان مرتب جذب می کنید و از این طریق فروش محصولات افزایش می یابد.
ارسال پیامک تبریک تولد و ازدواج همراه با تخفیف مناسب جهت فروش محصولات

7-ارسال پیامک قبل از تاریخ انقضای سرویس خریداری شده

بعضی از خدمات سالانه می باشد و هر سال باید تمدید شود من در زیر چند مورد را مثال می زنم
موعد تعویض روغن ماشین
بیمه ماشین
اجاره ماهیانه
خدمات اینترنتی ماهانه وسالانه
مشتری به این خدمات نیاز دارد و اگر بعد از انقضای خدمات از شما خریداری نکند مطمئنا از دیگران این خدمت را خریداری می کند. بنابراین با ارسال پیامک یادآوری جهت تمدید خدمت می توان تا 80 درصد این افراد را دوباره جذب کرد.
ارسال پیامک قبل از تاریخ انقضای سرویس خریداری شده
خوب دوست عزیز شما هم می توانید از این هفت روش شگفت انگیز برای افزایش فروش محصولات و خدماتتان استفاده کنید. همه این روش ها را در نرم افزار ارسال پیامک انبوه از طریق کامپیوتر شرکت فراجهش شمال می توانید اجرا کنید. برای خرید مودم gsm برای ارسال پیامک می توانید با شماره شرکت تماس بگیرید.


محمد محمدی گرجی مدیرعامل شرکت فراجهش شمال
برای مشاوه و راهنمایی در خدمتم حتما تماس بگیرید